work and travela ilk kez katılıorum ve başıma gelmeyen kalmadı arkadaşlar..28indeydi uçuşum,berlin aktarmalı newyork ordan da los angeles.sabah 6da berlin uçağı için geldim ve vizem olmadığı için uçağa alınmadım!benim gibi 6 kişi aynı problemi yaşadı ve mağdur olduk..delta sayesinde e biraz da şans tabi newyork aktarmalı uçuş bulduk ve hiç bi şekilde ceza ödemeden,12.30da havalandık.çektiğimiz zahmeti anlatmaya kelimeler yetmez..sonrası da var.. los angelesa geldim ve bi baktım bavulum yok!onun için uğraştım baya ,allahtan iç hatlarda kayboldu da ertesi gün elime ulaştı.ve son bomba buraya geldim ve sürprizz otel müdürümden öğrendim ki işim iptal olmuş!dikkatinizi çekiorum otel müdüründen.şirketim hiç bi şekilde bana haber vermedi,sonradan öğrendim ki bi mail yollanmış,ama 28i gecesi saat 3te!ve ben 28i gecesi 1de burdaydım zaten!yani 28inden beri işim gücüm yok elimdeki kısıtlı parayı da otele veriorum..tabi yeme içme de var..yani şirketin sorumsuzluğu yüzünden burdayım ve bir yığın masraf yapıorum...söyleyinnn başıma gelebilecek başka bir aksilik kaldı mı?...