Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wiscounsin Dells

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı barisyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende Wisconsin Dells'e gidiyorum, housekeeper olarak Wilderness Resort'te çalışıcam burda daha önce çalışmış olanlar varmı acaba?
    aramıza hoşgeldin o zaman ne diyelim Wilderness wisconsındaki en büyük işletmelerden bir tanesi ama orda housekeeper olarak çalışan türk arkadaşım yok malesef ama lifeguard olarak çalışan arkadaşlar çalışma saatlerinden memnun değillerdi ama çalışma ortamından çok memnundular Yuçar formda yazan arkadaşta orda çalıştı onunla iletişime geçebilirsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

noah s ark cankurtaranlık korkularımla beraber=)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı oytn9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bol şanslar sana o zaman herşeye hazırlı olmanı tavsiye eder korkma diyerek sana cesaret veriyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@foster

tertemiz red yedim iş lazım iş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende Wisconsin Dells'e gidiyorum, housekeeper olarak Wilderness Resort'te çalışıcam burda daha önce çalışmış olanlar varmı acaba?
    bende Wilderness'ta housekeeper olarak çalışacağım bu yaz... başlangıç tarihin ne zaman?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı macfast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @foster

tertemiz red yedim iş lazım iş
    nerden red yedin üzüldüm bak şimdi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı foster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden red yedin üzüldüm bak şimdi
    nedenini bilmiyorum telefonla aradılar red yedin dediler ben teşekkür ettim kapattım ama şu an ciddi ciddi paçalarım tutuştu gibi başka fuar yok artık karambole bi işe yerleşcem gibi bekle beni abd rezil olmaya geliyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aramıza hoşgeldin o zaman ne diyelim Wilderness wisconsındaki en büyük işletmelerden bir tanesi ama orda housekeeper olarak çalışan türk arkadaşım yok malesef ama lifeguard olarak çalışan arkadaşlar çalışma saatlerinden memnun değillerdi ama çalışma ortamından çok memnundular Yuçar formda yazan arkadaşta orda çalıştı onunla iletişime geçebilirsin
    teşekkür ederim ) Çalışma saatlerinde bi sıkıntı yaşadıgım takdirde ikinci bir iş bakıcam artık napalım bilgi için çok teşekkür ederim )

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı sametkrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende Wilderness'ta housekeeper olarak çalışacağım bu yaz... başlangıç tarihin ne zaman?
    Aslında daha 18 Martta alıcam işi iş başlangıc tarihi konusunda bi fikrim yok şimdilik sen aldınmı işi? senin iş başlangıc tarihin ne zaman?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

teşekkür ederim ) Çalışma saatlerinde bi sıkıntı yaşadıgım takdirde ikinci bir iş bakıcam artık napalım bilgi için çok teşekkür ederim )
    erken bir tarihte gidiyorsan ikinci bir işi bulma şansın çok fazla ama geç bir tarih ise gideceğin zaman işte o zaman pek şansın olmayabilir Çünkü malum soğuk ülkelerin sıcak insanları daha erken geliyorlar okulları erken bittiği için ve her yeri dolduruyorlar ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı macfast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nedenini bilmiyorum telefonla aradılar red yedin dediler ben teşekkür ettim kapattım ama şu an ciddi ciddi paçalarım tutuştu gibi başka fuar yok artık karambole bi işe yerleşcem gibi bekle beni abd rezil olmaya geliyorum
    İşte gerçek bir wat adayı görüyorum ))Work and Travel'ı yapmayı göze alıyorsan gerçekten herşeye hazırlıklı olmalısın )) Birde senin alternatiflerin neler karambole iş sececeğin yer neresi ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

İşte gerçek bir wat adayı görüyorum ))Work and Travel'ı yapmayı göze alıyorsan gerçekten herşeye hazırlıklı olmalısın )) Birde senin alternatiflerin neler karambole iş sececeğin yer neresi ?
    teşekkürler foster gerçekten herşeyi göze aldım babam istiyosan gitme bu sene yancaksa yansın peşinat dedi ama yok illa gitcem dedim ne zorluk olursada olsun bütün yazımı orda geçircem aksi bi durum olmadığı sürece

şirkettekilere mail attım yeni işler neler var diye daha belli değil gelince haber vereceğim sana dedim şirketin sitesine baktığımda ise sadece winconssin dells ve san diego işleri kaldı olarak gözüküyor ama o işlerin içerikleri nelerdir en ufak bir fikrim yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar ben de bu yaz çok büyük ihtimalle wisconsin dells'de ihop'da garson olarak işe başlayacağım.benim sormak istediğim özellikle foster arkadaşa saati 2.5usd sence tiplerle orada geçinmem mümkün mü? ve kalacak yer için önerilerin nelerdir dells için?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı oytn9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende noah'stayım bu yaz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wisconsin housekeeping işinden şubattaki fuarda ben de red aldım.işverenin ingilizcemi beğenmesine rağmen:S hala wisconsinde bir restorandan onay bekliyorum.baya sarktı bu olay güya eylülde başvurmuştum şirkete.daha vize tarihi alınacak bilet alınacak peeee((

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selamlar 8-9 haziran gibi great wolf lodge dellse gidiyorum.o tarihlerde gelen baska uye varmı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Housekeeper değil lifeguardtım ama çok güzeldi. Housekeeper olarak çalışan arkadaşlar memnundu. Günde 8 saatten 5 gün çalışırsın. Geri kalan günler ister 2. iş yap istersen de tatil sen bilirsin. Arkadaşlar odalardan buldukları ile kahvaltılıklarını bedavaya getiriyorlardı. Sende bulduklarını değerlendir bence Ama seninle beraber çok meksikalı çalışacak onlardan ispanyolca öğrenebilirsin İşte ingilizceni geliştirmen zor yani

Foster sana ö.m. attım seninle tanıştık sanırım nickimi de bildiğine göre Nacizane bilgimiz çok dells hakkında. Çok yerini gezdim ve çok partilerine gittim her türlü bilgi verilir ve itinayla yardımcı olunur. Ahhh bide stajım olmasaydı bu yaz da oradaydım. O zaman giden arkadaşlar beni canlı olarak görebilir ve eğlencenin dibine vurabilirdi bir dahaki gidişime benimle irtibat kuran arkadaşlar çok şanslı olacaklar ayrıca bir bilgidir

Alıntı helen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben de bu yaz çok büyük ihtimalle wisconsin dells'de ihop'da garson olarak işe başlayacağım.benim sormak istediğim özellikle foster arkadaşa saati 2.5usd sence tiplerle orada geçinmem mümkün mü? ve kalacak yer için önerilerin nelerdir dells için?
    foster yanıtlamadı sanırım ama ben yardımcı olayım orada restaurantlarda garson olarak çalışanlar çok bahşiş alıyor. arkadaşım green owl da bir arkadaşım 11000 dolar kazanmıştı. eğer sende ingilizceni iyi kullanırsan zaten alacağın paraya bakmazsın bile bahşiş olsun yeter dersin. Kalabileceğin yer çok ama şuan rezervasyon yapmalısınız. Yoksa çok sıkıntı çekersiniz Bir otel vardı adını unuttum ama Diamond hotel olması lazım sahibi hintli. Sakın ama sakın oraya gitmeyin. Tavsiyem Pine aire, Lake Delton, Country Squire, Bir tane daha vardı ama adını unuttum Bu 4 otel iyidir. Sahipleri de iyidir. Ama işine yakın bir otel seçmen tavsiyemdir. Ama kesinlikle Diamond olmasın sakın diyorum. Bu dells'e gidecek herkese uyarımdır.

Son olarak genel bir yazı. Bana özel mesaj ile siteden ulaşabilirsiniz. Ulaşım için orada kalan Türk arkadaşlara söylerim. Taksiye vereceğiniz ücretin yarı fiyatına sizi havaalanından alırlar. Ayrıca gitmeden sormak istediğiniz herşeye yanıt verilir. İyi watlar dilerim
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cnrkynr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar 8-9 haziran gibi great wolf lodge dellse gidiyorum.o tarihlerde gelen baska uye varmı
    9 haziranda chicagoda olcam beraber dell se geçebiliriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar Bende bu yaz bi arkadaşımla beraber willderness resortta lifeguard olarak çalışacam. 18 haziranda orda olucaz. Bu ara oteller rez. yapmadılar gelince boş yerimiz oluyor zaten dediler çünkü rez. yapıp sonradan beğenmiyosun olan sizin sadece depozitoya oluyo dediler .. Otellere Rez. yapan arkadaşlar var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Housekeeper değil lifeguardtım ama çok güzeldi. Housekeeper olarak çalışan arkadaşlar memnundu. Günde 8 saatten 5 gün çalışırsın. Geri kalan günler ister 2. iş yap istersen de tatil sen bilirsin. Arkadaşlar odalardan buldukları ile kahvaltılıklarını bedavaya getiriyorlardı. Sende bulduklarını değerlendir bence Ama seninle beraber çok meksikalı çalışacak onlardan ispanyolca öğrenebilirsin İşte ingilizceni geliştirmen zor yani

Foster sana ö.m. attım seninle tanıştık sanırım nickimi de bildiğine göre Nacizane bilgimiz çok dells hakkında. Çok yerini gezdim ve çok partilerine gittim her türlü bilgi verilir ve itinayla yardımcı olunur. Ahhh bide stajım olmasaydı bu yaz da oradaydım. O zaman giden arkadaşlar beni canlı olarak görebilir ve eğlencenin dibine vurabilirdi bir dahaki gidişime benimle irtibat kuran arkadaşlar çok şanslı olacaklar ayrıca bir bilgidir

foster yanıtlamadı sanırım ama ben yardımcı olayım orada restaurantlarda garson olarak çalışanlar çok bahşiş alıyor. arkadaşım green owl da bir arkadaşım 11000 dolar kazanmıştı. eğer sende ingilizceni iyi kullanırsan zaten alacağın paraya bakmazsın bile bahşiş olsun yeter dersin. Kalabileceğin yer çok ama şuan rezervasyon yapmalısınız. Yoksa çok sıkıntı çekersiniz Bir otel vardı adını unuttum ama Diamond hotel olması lazım sahibi hintli. Sakın ama sakın oraya gitmeyin. Tavsiyem Pine aire, Lake Delton, Country Squire, Bir tane daha vardı ama adını unuttum Bu 4 otel iyidir. Sahipleri de iyidir. Ama işine yakın bir otel seçmen tavsiyemdir. Ama kesinlikle Diamond olmasın sakın diyorum. Bu dells'e gidecek herkese uyarımdır.

Son olarak genel bir yazı. Bana özel mesaj ile siteden ulaşabilirsiniz. Ulaşım için orada kalan Türk arkadaşlara söylerim. Taksiye vereceğiniz ücretin yarı fiyatına sizi havaalanından alırlar. Ayrıca gitmeden sormak istediğiniz herşeye yanıt verilir. İyi watlar dilerim

Oteller rez. yanaşmıyolar aradıklarım hiç biri yapamk istemedi gelince yaparsınız dediler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)