Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New hampshıre/portsmouth

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart New hampshıre/portsmouth

Merhaba arkadaşlar, ben bu yaz bir arkadaşımla birlikte Portsmouth'a gidiyorum. Water Country'de çalışacağız ancak hala housing ayarlayabilmiş değiliz çünkü tam olarak motellerin nasıl olduğunu bilmiyoruz ve ciddi anlamda yüksek ücretler söz konusu housing için. Oraya gitmiş/gidecek olanlarınız varsa yazabilir mi buradan acaba ?

Edit: Sadece housing için değil, Portsmouthla ilgili birkaç genel tavsiye vs. verebilecek varsa sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bizde Rhode Island Portsmouth a gidiyoruz vizeyi alabilirsek, housekeeping Founder Brooks Motel.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı salasman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben bu yaz bir arkadaşımla birlikte Portsmouth'a gidiyorum. Water Country'de çalışacağız ancak hala housing ayarlayabilmiş değiliz çünkü tam olarak motellerin nasıl olduğunu bilmiyoruz ve ciddi anlamda yüksek ücretler söz konusu housing için. Oraya gitmiş/gidecek olanlarınız varsa yazabilir mi buradan acaba ?

Edit: Sadece housing için değil, Portsmouthla ilgili birkaç genel tavsiye vs. verebilecek varsa sevinirim
    arkadaslar gecen yaz gidenlerin fikirleri nasil oneriyo musunuz ? orda bi server lik isi bar da hala dusunuyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)