Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mc Donalds

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşım ben cedar pointte çalıştığım için cedar pointin yurdunda kalıyorudum.gece parkta sabahta mc donaldsta çalıştım. cedar pointin konaklaması haftalık 16 dolardı kaldığım yere mc donaldsın mesafesi ise 5 10 dkydı.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı raptors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben cedar pointte çalıştığım için cedar pointin yurdunda kalıyorudum.gece parkta sabahta mc donaldsta çalıştım. cedar pointin konaklaması haftalık 16 dolardı kaldığım yere mc donaldsın mesafesi ise 5 10 dkydı.
    Konaklama ücretin nerdeyse bedavaymış ya.
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

neredeysesi fazla bence....bizde 320$'a yakın bi para vercez konaklamaya.Mc'den ne kazancazda o kadar vercez bakalım hayırlısı...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet zaten Cedar Point in en büyük avanatajı konaklamada sagladıgı ucuzluk. ama tabi bu odalardan konfor beklemek 3 yatak bide elbisleri koymak için ölesine bi komidin o kadar. Yurt parkın içinde oldugu için zaten sadece yatmaya gidiyoduk.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı raptors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben 2008 yazında cedar point ve mc donalds calısmıs biri olarak mc donalds hakkında diyeceklerim sunlar. mc ın mantıgı sudur. gunde 2vardiya calısır . 40 saat ustu overtime der ama asla hafta da 40 saat ustu vermez. belki iiligine gelirse 42 43 saat. mantık daha cok isci alıp az saat vermektir. yemek olaylarına gelince hersey full otomatik makinelerle oldugu icin en aptal amerikalı bile yapabiliodu. sadece kofteleri diz dugmeye bas. kızartamayı at dugmeye bas gibii.ayrıca hijyen konusunda bi endiseniz olmasın cunku her hamburgerleri dizmeden once mutlaka yeni bi eldiven takılır ve hamburgerler dizildikten sonra eldiven cope atılır. eger o isi yatıgın eldivenle baska bi sey daha yaparsan ve manager bunu gorurse paparayı yersin 2. is imkanı icin guzel bi secenek cunku aksam veya sabah calsıma gibi iki secenege sahipsin.ayrıca yemek sınırsız gibi bisey yazmıs bi arkadas...yalan.gunde sadece bir menu hakkınız var. musterinin begenmeyip(ornegin ben mayonessiz demistim bunda mayonez var deyip geri getirdigi) getirdigi hamburgler hatta big mc ler doooru cope :S tadına bile baktırmazlar dur ayırıyımda aksama yerim olayı yok yani cok dedim yapmayın etmeyin millet aclıktan oluo siz atıyosunuz die ama nafile ....simdilik diyecegim bunlar
    Bende ufak 1 - 2 ekleme yapmak istiyorum, tabi ekliyceklerim sadece aynı marka altında bile farklı yerlerde farklı uygulama olabiliyor çerçevesinde.

Bende arada bir mcdonaldsta takılıyodum,travel plazada mevcuttu.Yemek sınırsızdı,günün her vakti, çalışırken , mola verirken, çıkarken yada başlamadan önce yiyebilceğini yiyordun.Tabiki karşında 50 tane sipariş varken yemek yemene izin vermiyorlar fakat kurallar yukarıda olduğu kadar katı değil bütün mcdonaldslarda.
    Hijyen konusunda ise ne ülkemize güveniyorum nede amerikaya fast food konusunda.Gördüklerim fazlasıyla yeterliydi.
    Ben biraz şanslıydım sanırım, son 1.5 ay süre zarfımda 88-90 arası saatlere ulaşabildim haftada.Sağolsun amerikalılar sürekli call-off yaptıkları için, vede eylüle doğru öğrenci azaldığı için para yapma şansınız biraz daha artıyor.

Son sözüm ise, bende biraz muhafazakar birisiyim fakat ne yazıkki bir şekilde domuz ürününü tükettiğimden eminim orda.Benim çalıştığım yerde burger king ve mcdonaldsda domuz ürününe değmeyen en ufak fast food ürünü yoktu.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ya domus eti knusunda mc donalds larda kahvaltılarda cıkıo bacon. bacon domuz pastırması bilmeyenler için. birde tavuklu bir menünün içine koyuyorlardı. yani yerken her ihtimale jarşı sorup emin olmak lazım.burgeler dana eti ama sonuçta sabah bacon kızartılan yerde öğlen köftler kızartılıodu. Allah affetsin istemeyerek yediysek.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhaba arkadaşlar bu sene Newyork ta Mc Donald's da çalışmayı düşünüyoruz sizce en azından gezip eğlenmek için iyi para kazanabilirmiyiz vs gibi sorulara yanıt verirseniz sevinirim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wat 2009 da New York ta Mc Donald's da çalışmayı düşünüyorum daha önce bu civardaa çalışan arkadaşlar var mı kalma yeri ..... çalışma ortamı gibi bilgilerinizi tecrübelerinizi bekliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde dün arkadaşımla New York,Darien, CT (Downtown) da saati 9$a Mc Donald's işi için rezervasyon yaptırdık ama korkumuz bu mc donaldsın merkezden uzak,şehirlerarası yolda mevkilendirilmesi,bu durumda 2.iş yalan olur..
    bilgisi olan varsa konumu ile ilgili,lütfen..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Abi o kadar çok mc varki amerikada abartısız her 2 köşe başı bi mc. o yüzden kimse nereden iş aldıgını sana söleyemez herhalde.New york hakkında tek bilgim eger orada sadece mc donalsta çalışırsan(2.iş olmadan) cebinden de para harcayıp programı kapatacagındır çünkü newyork her açıdan yaşamın çok pahalı olduğu bi yer. ama gezmek görmek için mükemmel. derseniz para hiç sorun deil o zman hiç düşünmeyin bile derim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks