Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dishwasher

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Dishwasher

arkadaslar bu isi sectim parasi iyi diye sonradan cevremdeki ark.lardan cok olumsuz seyler duydum..yapanlar var mi nasildir ben kucuk bi otelde yapicam bu isi bildigin bulasikcilik diceksiniz de yani para icin cekilcek is degil mi ???

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

valla ilk is olarak dishwasher'lik pek mantikli gelmiyor bana.. 3 hafta dishwasher olarak calistim (2ci is) diger islerden kat kat daha iyi, karsinda bulasiklar teker teker yikiyosun kafani calistirmiyosun sonucta.
    bizim orda bi cok kisinin en cok sevdigi bi isdi..
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

çok kötü bir iş değil ama belki şöyle gurur sahibi veya ,küçük dağları ben yarattım veya etiler de yetişmiş.( amaaann işte anladın sen onu)gibi arkadaşlar çok zorlanırlar. biraz gurur kırıcı gelebilir. ama aldırma, bende bu işi yaptım. ayrıca mutfakta bedava süper yemekler yeme şansı olabilir. sürekli ayakta duracaksın muhtemelern, yani mesai 8 saatse, 8 saat ayakdasın. makine var bulaşukları o yıkıyo, sen makineye yerleştirme, sonra da ahçıların yanına ,malzemeleri yerleştirme işini yapıyosun, bu arada pas pas işlerini de sana havale etme ihtimalleri yüksek.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilk gidişimiz olucak ne yapalım bu işlerden vazmı geçsek çok kararsız kaldık...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Napolyon ruhuna sahip arkadaşlar için işin niteliği önemli değildir

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

İlk iş olarak değilde, ilk iş sonrası stres atmak için yapılabilir.. 2 ay çalıştım bu yaz akşamları. Arkamda Müzik Seti, Açıyosun Trance,Metal, Elinde Su tabancası, istediğini ıslat... Zevkli iş, ki genelde bu tür işte başında yönetici de olmaz. Huzurlu keyifli olur...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

neco sen mcdonalds ta bulasik yikama isine de eglenceli diyordun abi
    kose bucak kactim butun yaz yikamamk icin sonunda menager le oturup kounstm yeter yikamicam dedm OK dedi :S bu kadar mi dedim yani
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bulaşık falen dedinizde aklıma bunların ne derce temizlenildiği geldi!!!

necro nasıldı temizlik cif ve mr muscle ,çamaşır suyumu felan mı kullanıyodunuz

Boğazımdan geçmez sonra anlat içim rahat etsin..yoksa ben bulaşıkçılığı tercih edecem kendin yıka kendin pişir kendin ye hesabı olur artık

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı HECTOR50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk gidişimiz olucak ne yapalım bu işlerden vazmı geçsek çok kararsız kaldık...
    tamamen kişisel, ben ilk iş olarak tercih etmezdim. ikinci iş olarak takılınabilinir tabi. yani sıkılır mısınız sıkılmaz mısınız olay buna bağlı, buda size ve gideceğiniz yerdeki başınızdaki kişiye bağlı, gerçi bunlar her iş için geçerli.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla hotelin güzelliğine
    şehrin yerine,
    eyaletin doğasına aldandık seçtik biz de bu işi.
    küçük dağları da yaratmadığımız için sorun yok heralde

bu işi yapan arkadaşlar biraz daha açar mı acaba?
    tek kişi mi çalışıyor bir yerde yoksa birkaç kişi birarada mı?
    genelde en alt katta olur bu yerler iş sırasında dışarı çıkma ihtimalimiz güneşi görme ihtimalimiz nedir?
    bir de genel olarak hotellerde çalışanlara bir soru
    hotelin nimetlerinden faydalanma ihtimalimiz nedir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende ilk defa gidiyorum restaurantta çalşacam fakat ingilizceme güvenmiyorum benide bulaşıkçı yaparlarmı korkmuyorum bulaşık işinden alış olduğum bir durum ama beni bir bilgilendirin yada akıl verin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

valla hocam ingilizcen garsonluk yapacak kadar iyi degilse muhtemelen çalışacağın yer bulaşık kısmı olur ..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş bu işler zor şans lazım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı memmet_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla hocam ingilizcen garsonluk yapacak kadar iyi degilse muhtemelen çalışacağın yer bulaşık kısmı olur ..
    Ya servise yada bulaşığa, hoppaaa

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Gunde yaklasik 500 belki daha fazla tabagi tek tek yikiyorum. Zor bir is degil, 10 defa yikamama ragmen sadece ellerim biraz bulasik kokuyor ve biraz belim agriyor o kadar. Gerisi fis fistan ibaret. Omrum boyunca yapmiycam sonucta, tecrube (kapak) 0olsun bu da bana

PS: Pizza Huttaki mantik nedir bilmiyorum ama Everest dagi kadar bulasik olmasina ragmen bi bulasik makinasi alamamislar. Cok kazanirsam ayrilirken hediye niyetine ben alivercem gariplere Ben yikadigim icin bulasiklarin pek temizlendigini dusunmuyorum. Bulasik cok olunca itina gosterilmiyor sonucta, pizza hutlardan yemek yemenizi onermem

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bulasik cok olunca itina gosterilmiyor sonucta, pizza hutlardan yemek yemenizi onermem :d
    Yorumsuzz. ehuehhe

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı CoRn3TTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumsuzz. ehuehhe
    Dogruya dogru, Mc Donaldsda da calistim 1 defa dahi olsa bulasik yikamamistim orda ve bulasik makinasi vardi. Makina olunca perfect olmasa da cok temiz oluyordu. Mc Donalds begenilmemesinin aksine, restorandan restorana degismekle beraber, temizlik ve servis bakimindan iyidir. Burda sadece ben degil diger calisanlar da fazla sallamiyor bulasigi. Ilk gun biraz bakayim dedim ama sayi cok fazla olunca ugrasilmiyor. Dun baya bir bulasik yikadim 2 saat civari surdu gece 1.30 da bitti anca. Itina gostersem sabahi bulurdum kesin Abd de insanlar alismis ucuz, hazir ve hizli gidaya; gerisiyle pek ilgilendiklerini sanmiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks