Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: California 2011

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı alpino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu arada sana tavsiyem alternatif ve armada grandee ile de görüş. fiyat farkı yok ama gene de sen bi araştır derim.
    armada grande ılede gorustum onlarda unıted towersle aynı fıyatı ıstıyorlar yanı 2500 lıra ıkısıde cok yuksek fıyat ıstıyorlar ve dıgerlerı ortalama 1400 lıra fılan ıstıyor

hangı fırmaydı hatırlamıyorum hersey dahıl 3200 lıra ıstıyordum bılgı almak ıcın e-maıl attım ama donmedıler daha

eduyork bayramdan sonra sanırım okula stant kuracak oyle bısı olursa gereken bılgılerı sorar burda paylasırım...

hıc kımsenın gorustugu anastıgı tavsıye ettıgı bı sırket yokmu yahu..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Özellikle belirlediğim bi şehir yok ama batı amerika bölgesinde kararlıyım.LA ie California'ya yakın bir şehir istiyorum.büyük ihtimalle Utah yada San Diego olacak sanırım.Arkadaşımla birlikte otelde herhangi bir pozisyonda çalışmayı düşünüyoruz(housekeeperlık hariç ).Şirket konusunda 3 şirket arasında kaldık isimleri yazmak doğru değil sanırım ve hala karar veremiyoruz.Kesin karar verenler olursa bizede fikir verin lütfen.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle belirlediğim bi şehir yok ama batı amerika bölgesinde kararlıyım.LA ie California'ya yakın bir şehir istiyorum.büyük ihtimalle Utah yada San Diego olacak sanırım.Arkadaşımla birlikte otelde herhangi bir pozisyonda çalışmayı düşünüyoruz(housekeeperlık hariç ).Şirket konusunda 3 şirket arasında kaldık isimleri yazmak doğru değil sanırım ve hala karar veremiyoruz.Kesin karar verenler olursa bizede fikir verin lütfen.
    yazın ısımlerı bakalım bı eger bılgım varsa bende bılgılendırebılırım sızı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

United Towes Ve Eduyork,

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    United Towes Ve Eduyork,
    demek kı herkes aynı yolun yolcusu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek kı herkes aynı yolun yolcusu
    E bi karar veren yokmudur ya bu yolda

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ben hayla arayıstayım (:

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Valla sanırım bayram dönüşü bi karar varmış olmak lazım yoksa erken kayıt diye bişi olmayacak sanırım bizde yoksa

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

verdıgın kararı banada ılet bakarsın aynı ıse fılan gıderıs aynı sırketle fılan barı ındırımden fılan yararlanırız gercı aynı ıs olmasada olur sırket ortak olduktan sonra dıger arkadaslarada duyrulur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Anlamıyorum ben. Daha önce gidenlerden tavsiye istiyorsunuz şirket konusunda arkadaşın biri "en ucuzuyla gidin" demiş dönüp itiraz ediyorsunuz ilginç gerçekten Bende şu anki aklım olsa en ucuzuyla giderdim. Oraya gittikten sonra ben kimsenin şirketinden bir çalışan filan görmedim yanında. Hepsi aynı kaka'nın laciverti

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı dahstres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Los angeles mı abı 2 kere dusun tam zencı mekanı belkı de calıfornıa da en rahatsız olabılecegın sehır
    20 Eylul den beri Los Angeles dayim.1 yil dah burda olacagim insallah. Zenci gormek istemiyosaniz ABD nin Kuzeyine gidin Zenciler heryerde ve bi zararlari yok (yolda sigara istemekden baska) Los Angeles in en cozmopolitik yerinde yasiyorum. LAX cevresindeyim ve her milletten insan var sorun yok. Gelecek olanlara yardimci olurum.
    Konu beysin tarafından (15-11-2010 Saat 05:19 AM ) değiştirilmiştir.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben anlaşmamı yaptım arkadaşlar ilgilenen varsa şirketi anlatabilirim
    Good luck buddy!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende U.T. 'a kayıt oldum . work and travel şirketlerinin çoğu aynı bencede üç beş şirket var en çok öğrenci yollayanlar özellikle de onlardan biri tercih edilebilir biraz pahalı diğerlerine göre ama çok ilgilendiler ve araştırdığım kadarıyla en az şikayet alan şirketlerden biri fakat öğrendiğim kadarıyla California'ya çok öğrenci göndermiyorlar çoğunlukla orta Amerika ve doğu Amerika'ya öğrenci yolluyorlar doğru mu acaba ?? California'ya gidenler varmı un.towers'la ?? ve bu iş fuarlarının dışında internet üzerinden iş bulma seçeneği var orda fuardakilerden çok farklı işler ve eyalet seçenekleri olur mu ??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ksk_caner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamıyorum ben. Daha önce gidenlerden tavsiye istiyorsunuz şirket konusunda arkadaşın biri "en ucuzuyla gidin" demiş dönüp itiraz ediyorsunuz ilginç gerçekten Bende şu anki aklım olsa en ucuzuyla giderdim. Oraya gittikten sonra ben kimsenin şirketinden bir çalışan filan görmedim yanında. Hepsi aynı kaka'nın laciverti
    sende ki nasil bir tecrubede bunlari yazabiliyorsun? hic gormedenin heralde orda ortada kalanlari.ben gecen yil 100 200 dolarin hesabini yapanlari benden 2 ay once turkiyede gordum dostum.yazdiklarinin hicbirine katilmiyorum.Eger sirketin saglamsa isin saglam demek saglam isleride sana saglam SPONSORlar saglar.kaldi ki programin turkiye ayagi sirketler amerikada ki saglayicisi da sponsorlardir.

evet arkadaslar yazin bati yakasindaydim cogu sehirde kaldim sorusu olana yardimci olabilirim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende U.T. 'a kayıt oldum . work and travel şirketlerinin çoğu aynı bencede üç beş şirket var en çok öğrenci yollayanlar özellikle de onlardan biri tercih edilebilir biraz pahalı diğerlerine göre ama çok ilgilendiler ve araştırdığım kadarıyla en az şikayet alan şirketlerden biri fakat öğrendiğim kadarıyla California'ya çok öğrenci göndermiyorlar çoğunlukla orta Amerika ve doğu Amerika'ya öğrenci yolluyorlar doğru mu acaba ?? California'ya gidenler varmı un.towers'la ?? ve bu iş fuarlarının dışında internet üzerinden iş bulma seçeneği var orda fuardakilerden çok farklı işler ve eyalet seçenekleri olur mu ??
    ben gorustugumde danısmana bana calıfornıa yada yollarım ıstıyosan senı ama orada fazla destek saglayamayız sana dedıler

Alıntı hesperidlies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben anlaşmamı yaptım arkadaşlar ilgilenen varsa şirketi anlatabilirim
    hangı sırketle gıdıyorsun...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

daha yuksek fiyat isteyen sirketin daha iyi oldugu ya da daha ucuza yollayanin daha kotu oldugu dusuncesi sacma... isler boyle yurumuyor. wat da esas temel sponsor cunku amerikada basiniza bisey geldiginde muhattabiniz sponsor sirketler araci sirketler degil.. ve ayni sponsorla calisip ayni ise adam yollayip 300 dolar fazla alan sirketler de var... fiyat sirket seciminde en sonda konusulmasi gereken sey.. eger kafanizda herseyleri ayni dediginiz firmalar kaldiysa fiyatlarina bakin en ucuzunu secin ama fiyatla tercih yapilmaz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dün eduyorkla gidip görüştüm kasım26sına kadar 1950 lira o tarihten sonra 2100 lira dediler kayıt olurken 400 lira alıyolar diger kalan parayı da isterseniz subatın sonunda iş sözleşmesini imzalarken isterseniz marta kadar 400er liralık taksitle ödersiniz dediler, san diegoya pedicab için gönderiyolar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Eduyork şirketi San Diego'ya sadece pedicab işi için mi gönderiyor,başka gönderdikleri iş yokmu?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gorustugumde danısmana bana calıfornıa yada yollarım ıstıyosan senı ama orada fazla destek saglayamayız sana dedıler

hangı sırketle gıdıyorsun...
    Faza destek sağlayamayız California2da diyen U.T mı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ewet................

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

qreatiwe bilmiyorum zamanım az oldugundan çok ayrıntılı konuşmadım bi de tshirt satma işi varmış ona da genelde kızlar gidiyomuş, ama ellerinde iş listeleri varmış o listelerden istediğin şehirde kendine en uygun işi seçebiliryomuşsun en iyisi gidip ayrıntılı konuşmak

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

pedicab baya sorunluydu bu sene iyi arastirirn gidenlere ulasmaya calisin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

genel olarak pedicab mi sorunluydu yoksa sadece san diego mu çünkü ben newyorka bu sene giden arkadaşımla konuştum zor bi iş oldugunu ama yine de çok güzel kazandıgını söyledi yani kişiden kişiye çok değişiyo anladıgım kadarıyla tam olarak sabır işi..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

pedicab zaten cok zorlu is ama san diego da bu sene para kazanan pek olmadi eylul sonlarinda ordaydim biletlerini ekim ayina aldirmis para biriktirebilmek icin calismaya devam edenler vardi baya dert yaniyorlardi..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben L.A'ta çaışıp çalıştıktan sonra da travel kısmında amtrakla 15 günlük sınırsız bilet alıp san diego san fransisco las vegas chicago boston new york ve son durak olarak Miami'ye geçip oradan yurda dönmek istiyorum çok uçuk bi plan ama yaza kadar çalışıp para biriktircem bunları yapmak için

bu plan hoşunuza gittiyse, benim gibi büyük düşünüyosanız irtibata geçelim (tabi bu planın ayrıntıları var)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı j-love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben L.A'ta çaışıp çalıştıktan sonra da travel kısmında amtrakla 15 günlük sınırsız bilet alıp san diego san fransisco las vegas chicago boston new york ve son durak olarak Miami'ye geçip oradan yurda dönmek istiyorum çok uçuk bi plan ama yaza kadar çalışıp para biriktircem bunları yapmak için

bu plan hoşunuza gittiyse, benim gibi büyük düşünüyosanız irtibata geçelim (tabi bu planın ayrıntıları var)
    cok zengınsın sanırım bende gıdıp dolasmak ıstıyorum oraları gormek herkes gıbı bu yaz ama sen hakkaten baya ucmusun

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı j-love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

amtrakla las vegastan chicago acaba kac gun suruyor cok merak ettim
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

15 gunde o plan nerdeyse imkansiza yakin tabi sadece trende yasamayi goze almiyorsan hic bir sehiri gezemezsin zaten 1 haftasi en az yolculukla gecer o surenin...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2010da san diegoda pedicab yapanlar bi günde bi pedicabı 2 kişi mi kullanıyomuş öyle duydum da sabah 10dan aksam 4e kadar biri aksam 4ten gece 10a kadar da baskası kullanıyomuş yani artık tek kişi bi pedicabı kullanamıyomus bu dogru mu_?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam ben sanırım bu gidişle doğu tafaında çalışacağım daha işime ve eyaletime karar vermedim UT la gidiorm we çalışma sonrası bende yazdığın yerlerden bazılarını gezmek istiyorum çok uçmamak kaydıyla .. sen işine karar verdinmi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)