Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis Durdurursa ne yapacaksınız?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Valla bende efsane olmadıklarını gayet yakinen biliyorum hani efsanelerle konuşmam ben dextro bilirsin az çok Güney amerikalı arkadaşım 2 senedir bu konuyla uğraşıyodu verdiği uçak paralarının ordan oraya gitmelerin ve avukat masraflarının haddi hesabı yok,birgün bütün belgelerini getirdi işyerine ve nerdeyse 3 cilt ansiklopedi eder.Afrikalı arkadaş ise bu işe colorado da başlamıştı yani green card başvurusuna ama iş nedeniyle eyalet değiştirmeleri gerekti ve yasaların farklı olması nedeniyle süreç tam sona gelmişken tekrar başladı..Ayrıca green card ı almak için sürecin başlamasından itibaren ABD den çıkıp tekrar gelme gibi olayları yapamaman da cabası.2 sene 5 sene bile uzasa,sonuçlanana kadar, gidip aileni Tr de görüp gelemiyosun yani. vs vs..neyse ben ikna etmek için konuşmuyorum kimseyi zaten ama gördüğümü dinlediğim aktarmaya çalışıyorum tabi sizinde gördüğünüz bu işin çok kolay olduğu ,gerçekse evlilik tamamdır şeklinde olabilir işin içine girince sanırım gerçek anlaşılır ha o work permitte hemen çıkıyor zaten ona kimsenin kuşkusu olmasın ama green card sahibi olman ve peşinden koşturman senelerini +elinde avucunda ne varsa alabilir fazlada uzatmak istemiyorum work&travel la ilgili olmadığı için bu konuyu.
    Kolay Gelsin.
    Konu kerempi tarafından (15-01-2010 Saat 07:21 PM ) değiştirilmiştir.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bende efsane olmadıklarını gayet yakinen biliyorum hani efsanelerle konuşmam ben dextro bilirsin az çok güney amerikalı arkadaşım 2 senedir bu konuyla uğraşıyodu verdiği uçak paralarının ordan oraya gitmelerin ve avukat masraflarının haddi hesabı yok,birgün bütün belgelerini getirdi işyerine ve nerdeyse 3 cilt ansiklopedi eder.afrikalı arkadaş ise bu işe colorado da başlamıştı yani green card başvurusuna ama iş nedeniyle eyalet değiştirmeleri gerekti ve yasaların farklı olması nedeniyle süreç tam sona gelmişken tekrar başladı..ayrıca green card ı almak için sürecin başlamasından itibaren abd den çıkıp tekrar gelme gibi olayları yapamaman da cabası.2 sene 5 sene bile uzasa,sonuçlanana kadar, gidip aileni tr de görüp gelemiyosun yani. Vs vs..neyse ben ikna etmek için konuşmuyorum kimseyi zaten ama gördüğümü dinlediğim aktarmaya çalışıyorum tabi sizinde gördüğünüz bu işin çok kolay olduğu ,gerçekse evlilik tamamdır şeklinde olabilir işin içine girince sanırım gerçek anlaşılır ha o work permitte hemen çıkıyor zaten ona kimsenin kuşkusu olmasın ama green card sahibi olman ve peşinden koşturman senelerini +elinde avucunda ne varsa alabilir fazlada uzatmak istemiyorum work&travel la ilgili olmadığı için bu konuyu.
    Kolay gelsin.
    green card ıslemlerın basladıgı anda advance parole alırsın ve bu sure ıcınde bununla gırıs cıkıs yapabılırsın.ozel durum olabılır sahte oldukları seklınde suphe olursa uzayabılır ıs ama benım 3 ayda alan 3 arkadasım var.

Bu ısın ıcınde olan benım gıbı bırısııde zor bulunur 3 senedır takıp edıyorum ben bu mevzuyu.eger gercek evlılıkse ve bunun kanıtları varsa cok rahat alırsın.senın o guney amerıkalıda suphelendırıc bırseyler vardır yoksa benım bıldıgım cok kısı var zorlnamda aldılar.

Ve yıne dıyorum kı green card alana kadar advance parole ıle cıkıp gelebılkırsın turkıyeye bunu amerıkan sayfasından da ogrenebılırsın.

Ha ne zaman cıkamazsın eger ulkede kaxak kalmıssan.ıste o zaman advance parole ıse yaramıyor.eger kacak kalmamıssa sorun yok.senın o guneylı kacak kalmıs olabılır.VE EGER KACAK KALMISSA ADJUSTMENT OF STATUS O ZAMAN ZOR OLABILIR.YOKSA HERKES ICIN AYNI SEKILDE ZOR OLACAGI DUSUNCESI HIC DE GERCEKCI DEGIL VE DOGRU DEGIL.BENIM TAKIP ETTIGIM KADARIYLA COGU ILK GORUSEMDE ALIYOR.

Eger yınede ınanmazsan lınklerını bulup ısptalayacagım artık.
    Konu metilfenidat tarafından (15-01-2010 Saat 08:08 PM ) değiştirilmiştir.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks