arkadaslar bende herkes oldugu gıbı martın basında vıze gorusmesıne gıtmıstım ve yesıl kagıt almstım.uzun bır beklleyısten sonra sırketımden telefon gelmıstı ve red yedıgımı ogrendım resmen yıkılmıstım.butun yaz planlarım altust olmustu.sonra dusundukten sonra o kadar parayı gozden cıkarmısım bır 131 dolar daha oderım dedım.ve ıkıncı randevumu aldık o gun ben fazla umıtlenmemıstım aynı sonuc cıkarsa cok fazla uzulurdum cunku bu sefer.ve gecen carsamba gunu gırdım tekrar gorusmeye.ben neden ıkıncı kez denıyorsun falan beklerken ılk randevumdan daha kolay gecen bır goursme yaptık 3. numaralı gısede tatlı bı abı vardı.4 soru fılan sordu sonra transkrıpt ı falan ıncelerı hocamın yazdıgı referansa baktı soyle bı ve bana ups kagıdı verdı.ben hala emın olmamıstım cunku yesıl kagıt alındıgındada tamm aldın sen falan gıbısınden laflar dolasıodu forumlarda.neyse bugun aldıgım haberle vızem basılmıs arkadaslar.:d vızeden red alıp tekrar gırsemde vermesler dıye dusunen arkadaslar bence o kadar emegınıze yazık eger durumunuz varsa bır kez daha deneyın derım ben.cunku gercekten hıc bır sorun olmadı ve cok rahat bır sekılde aldım vızemı.umudunuzu kaybetmeyın.herkese iyi WAT lar...