Work and Travel
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cok acıll

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart cok acıll

www.expedia.com dan bılet aldık. booking oldu parada kesıldı aradık thy yı rezervasyon gozukuyo dıyo ama bıletleme yok dıyo nasıl halledıcez bu sorunu? ayrıyetten arkadasıma bılet alırken YAGIZ BUGRA OZCAN yazcagımzıa soyadını OEZCAN yazmısız bır sorun olurmu??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

eğer para kesilmişse biletleme de olmuştur olmadı bir kaç gün içinde olabilir belki önce rez. yapıp sonra thy ye para veriyorlardır
    evet benim bildiğim kadarıyla yanlış isim yazımları sorun oluyor ama düzeltmenin yolu illa ki vardır bir thy yi arayın derim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı grandflash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    www.expedia.com dan bılet aldık. booking oldu parada kesıldı aradık thy yı rezervasyon gozukuyo dıyo ama bıletleme yok dıyo nasıl halledıcez bu sorunu? ayrıyetten arkadasıma bılet alırken YAGIZ BUGRA OZCAN yazcagımzıa soyadını OEZCAN yazmısız bır sorun olurmu??
    bıletı nezeman aldını pek bı sorun cıkmıyo en gec 1-2 gune alınmıs oluyo bıletın.. ısımde sorun cıkabılır fakat onu degıstıre bılırsın ..hatta ucus oncekı gun onaylasma yaptıgında bılgını duzeltebılırsın yada olmadı telefon acarakta halledebılırsın...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Isim duzeltmek zor, sorun olacagini sanmiyorum. Buyuk buyuk yazmistim Turkce karakter kullanmayin diye dikkat etmediniz sanirim...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bıletın altında soyle bırsey yazıyor

Tickets are nontransferable and name changes are not allowed

iade edilmez ve isim değişikliği yapılamaz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bunların dışında provizyonda kalmış bir ödeme de olabilir isim değişikliği ile de yine expedia ya bir sor istersen

https://www.expedia.com/pub/agent.dl...=1307023066672

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamamdır halloldu aradım expediayı duzelttıler.fakat bılet basılmamıs bana deıdklerı sey prıntten cıakrtın ucustan 3 saat once check ıne verın o kagıdı onlar sıze board cardlarını verırler. bı sıkıntı olmaz ıns?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı grandflash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamdır halloldu aradım expediayı duzelttıler.fakat bılet basılmamıs bana deıdklerı sey prıntten cıakrtın ucustan 3 saat once check ıne verın o kagıdı onlar sıze board cardlarını verırler. bı sıkıntı olmaz ıns?
    grandflash expedia sana mail ile yoladigi ucak bilgilerin senin biletin demektir, yani e-bilet olayi. Sen onunla ucaginin kalkacagindan en az 3 saat once havaalanina gidip check-in yaptiracaksin o bilgileri gorevliye vererek ama sen yinede emin olmak icin ucus gunun degil bir thy acentasina git o mail ile gelen bilgileri print yapip yaninda goturerek. THY'daki gorevli kisi sana biletinin gecerliligini ve bir sorun varsa hemen soyler, yani ucus gunune kadar bir sorun olurmu diye korkup gezmekten korkarsin.

Arkadaslara bir dip not, siz siz olun boyle expediaymis bilmem neymis bilet almayin arkadaslar. Eger hava kosularindan dolayi ucaginiz iptal edilirse THY size bir sonraki ucusta yer vermiyor surunduruyor, sucunuda expedia atiyor, expedia biz araciyiz asil sorumlu onlar diyor. Bu yasanmis bir olaydan alintidir .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Hasan21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    grandflash expedia sana mail ile yoladigi ucak bilgilerin senin biletin demektir, yani e-bilet olayi. Sen onunla ucaginin kalkacagindan en az 3 saat once havaalanina gidip check-in yaptiracaksin o bilgileri gorevliye vererek ama sen yinede emin olmak icin ucus gunun degil bir thy acentasina git o mail ile gelen bilgileri print yapip yaninda goturerek. THY'daki gorevli kisi sana biletinin gecerliligini ve bir sorun varsa hemen soyler, yani ucus gunune kadar bir sorun olurmu diye korkup gezmekten korkarsin.

Arkadaslara bir dip not, siz siz olun boyle expediaymis bilmem neymis bilet almayin arkadaslar. Eger hava kosularindan dolayi ucaginiz iptal edilirse THY size bir sonraki ucusta yer vermiyor surunduruyor, sucunuda expedia atiyor, expedia biz araciyiz asil sorumlu onlar diyor. Bu yasanmis bir olaydan alintidir .
    sagolasın tavsıyen ıcın bunu yapıyım ben. expediayı arastırdım kalıtelıymıs ama dedıgın olayı bılmıorm olabılırde.nese hazıranda hava kotu olmaz ya donuste amerıcan aırlınes zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)