Work and Travel
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 19.04.2013 vize red aldım. (düşük ortalama)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb 19.04.2013 vize red aldım. (düşük ortalama)

Merhaba arkadaşlar. 19 nisan günü , 12 numaralı (lanet suratlı) bankodaki bayana denk geldim. 1,35 ortalamam var. (1.90dan düştü ilk dönem yüzünden) istanbul üni , astronomide okuyorum. Yani ortalama yüksek olması zaten çok zor bu bölümde. İngilizce seviyem çok iyi. Okuduğum bölümü söylediğim vakit " aa ne kadar güzel , keşke bende böyle birşey okusaydım " falan dedi , ama transkripti açar açmaz , çok düşük ortalaman dedi , ben tam babam hasta , anam hasta , işe gittim ondan düştü, düzeltebilirim diye yalanlarımı atamadan direk red kagıdını zımbaladı. Bu sene ortalama yüzünden çok kişi Red almış. Yine de tekrar denemem gerekir mi ? Var mıdır bizlere örnek olabilecek düşük ortalama - " kaliteli yalanlar " ve diğer başka bir sebeple vize alabilen ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

1.05 veya 1.35 le çok yakın arkadaşım almıştı istanbuldan ingilizcesi baya iyidi bilkentte mühendislik okuyo ama transkripte pek bakmadı 2 dk da aldım demişti bence dene tekrar şansını mutlaka

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçen sene 0.40la arkadaşım aldı. ama bu sene çok dikkat ediyorlar diyorlar. bana bu senenin örneği lazım. malum bu sene prosedür olarakta cok seyler değişti.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Thumbs down

Alıntı Zarlooke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. 19 nisan günü , 12 numaralı (lanet suratlı) bankodaki bayana denk geldim. 1,35 ortalamam var. (1.90dan düştü ilk dönem yüzünden) istanbul üni , astronomide okuyorum. Yani ortalama yüksek olması zaten çok zor bu bölümde. İngilizce seviyem çok iyi. Okuduğum bölümü söylediğim vakit " aa ne kadar güzel , keşke bende böyle birşey okusaydım " falan dedi , ama transkripti açar açmaz , çok düşük ortalaman dedi , ben tam babam hasta , anam hasta , işe gittim ondan düştü, düzeltebilirim diye yalanlarımı atamadan direk red kagıdını zımbaladı. Bu sene ortalama yüzünden çok kişi Red almış. Yine de tekrar denemem gerekir mi ? Var mıdır bizlere örnek olabilecek düşük ortalama - " kaliteli yalanlar " ve diğer başka bir sebeple vize alabilen ?
    Bi dahakine ortlamni yukseltmesen basvurma tavsiyem Benin actigim konulari ara
    Konu kaya0133 tarafından (21-04-2013 Saat 01:24 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)