Work and Travel 2025
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Page,Arizona bilgisi olan baksın lütfen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Page,Arizona bilgisi olan baksın lütfen

Arkadaşlar Arizona'ya Page şehrine gidiyorum.Daha önce bu yakınlarda da olsa çalışan veya buralarla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?baktığım kadarıyla küçük bir kasaba ve pek hayat yokmuş gibi duruyor yardımcı olursanız sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç bir bilgisi olan yok mu ???
    Konu redtoblack tarafından (11-06-2012 Saat 01:14 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilgi verebilirmisin ? bu sene için orayı düşünüyorum ama nasıl bir yerdir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu yaz büyük ihtimalle oraya gidecegim ama kimse bu konuda bişey yazmıyor daha önce gidip orada çalışan yokmudur nedir anlamadım.. yaşayıp görecegiz herhalde..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Rüya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu yaz büyük ihtimalle oraya gidecegim ama kimse bu konuda bişey yazmıyor daha önce gidip orada çalışan yokmudur nedir anlamadım.. yaşayıp görecegiz herhalde..
    bende grand canyon arizonaya gideceğim housekeeper olarak . ben biraz gidenlerle konuştum biraz ıssız ama güzel diyolar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar az önce çıktım mülakattan spırıt cultural exchange şirkeyi ile görüştüm skyp de gayet iyiydi.Bölgede avm, teknolojik mağaza fln pek yok dedi. Daha önce giden arkadaşlarımla knuştuğum kadarıyla yurt ortamında yeterince eğleniyomuşsun ve günübirlik gelen turist çok oluyormuş.rafting hiking gibi değişik aktivitelerde varmış zaten lake powell'ın kenarı plaj gibiymiş.
    Ve amerikanın büyük kentlerine las vegas los angeles californiye san diego gibi batıdaki en büyük şehirlere yakın olduğu içinde güzel bi travel geçirirsiniz diyolar.

Bu bölgede başka çalışcak arkadaş varsa buraya yazsın birbirimize daha iyi yardımcı olabiliriz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı srona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar az önce çıktım mülakattan spırıt cultural exchange şirkeyi ile görüştüm skyp de gayet iyiydi.Bölgede avm, teknolojik mağaza fln pek yok dedi. Daha önce giden arkadaşlarımla knuştuğum kadarıyla yurt ortamında yeterince eğleniyomuşsun ve günübirlik gelen turist çok oluyormuş.rafting hiking gibi değişik aktivitelerde varmış zaten lake powell'ın kenarı plaj gibiymiş.
    Ve amerikanın büyük kentlerine las vegas los angeles californiye san diego gibi batıdaki en büyük şehirlere yakın olduğu içinde güzel bi travel geçirirsiniz diyolar.

Bu bölgede başka çalışcak arkadaş varsa buraya yazsın birbirimize daha iyi yardımcı olabiliriz.
    dostum bende grand canyon işi için olur dedim şirkete daha belli değil ama mart gibi görüşmem var sen north rim'de misin ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı evenstyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bende grand canyon işi için olur dedim şirkete daha belli değil ama mart gibi görüşmem var sen north rim'de misin ?
    bende oraya gidicem kardeş north rim dediler banada otelin ismini açıklamadılar büyük ihtimal aynı oteledeyizdir 240 çalışan alıcakmış otel bir tek onu biliyorum. north rim bölgesindede lake powell en ünlü yer page şehri var.
    sen ne iş yapacaksın ?
    Konu srona tarafından (14-02-2013 Saat 01:55 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende oraya gidicem kardeş north rim dediler banada otelin ismini açıklamadılar büyük ihtimal aynı oteledeyizdir 240 çalışan alıcakmış otel bir tek onu biliyorum. north rim bölgesindede lake powell en ünlü yer page şehri var.
    sen ne iş yapacaksın ?
    benim iş daha kesin değil ama food and bevarage ya da housekeeper olacak 2-3 mart gibi görüşmem var eğer aksilik çıkmazsa çalışacağım yer forever resorts galiba 240 kişi türk mü alacaklarmış yoksa toplamda 240 mı ? bana türk az demişlerdi de

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı evenstyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim iş daha kesin değil ama food and bevarage ya da housekeeper olacak 2-3 mart gibi görüşmem var eğer aksilik çıkmazsa çalışacağım yer forever resorts galiba 240 kişi türk mü alacaklarmış yoksa toplamda 240 mı ? bana türk az demişlerdi de
    yok dostum çalışan sayısı 240 denildi.bizim şirketten 10 kişi başvurmuş buraya.Türk az mış dediğin gibi.
    kesinleşince yaz buraya haberleşelim.Benimde daha belli değil bekliyorum ..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Forever Resorts Temple Bar Marina

yok dostum çalışan sayısı 240 denildi.bizim şirketten 10 kişi başvurmuş buraya.Türk az mış dediğin gibi.
    kesinleşince yaz buraya haberleşelim.Benimde daha belli değil bekliyorum ..
    arkadaslar buradamı calısmayı düsünüyorsunuz?ben kararsızım ya sosyal yasamın sıfır oldugunu düsünüyorum burda.arastırd*ınızmı acaba *fikirleeriniz nelerdr?Forever Resorts Temple Bar Marina

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Rüya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şireketimiz aynı sanırım.arastırdınızmı siz bu bölgeyi acaba bana cok batıda ve ıssı*z bir yer olarak anlatıldı bir kac arkadas tarafından.ama zamanda daralıyor işide ayarlamalıyız bir an önce.acaba daha doğudan bir iş gelme ihtimali *varmı* acaba sirketle *görüs*t**ünüzmü***********???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı TUTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar buradamı calısmayı düsünüyorsunuz?ben kararsızım ya sosyal yasamın sıfır oldugunu düsünüyorum burda.arastırd*ınızmı acaba *fikirleeriniz nelerdr?Forever Resorts Temple Bar Marina
    DOstum senin dediğin yere google mapsten baktım dediğin kadar ıssız.Ama bizim bahsettiğimiz yer grand canyon , page city Arizona daha önce gidenlerden duyduğuma göre fena değil. Geç tarihde gitmek zorunda olduğumdan fazla bir seçeneğim yok. Geç tarihte gidenler ancak doğal parklarda iş bulabiliormuş yani doğu istesemde doğudaki bi doğal park olucakdır.bana göre batıdaki şehirler doğudan daha iyi. çoğu watcı batı şehirlerini göremez. sen hangi tarihte gidiceksin? Kesinleşti mi bahsettiğin marinadaki iş ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen ne iş yapacaksın ?
    bende bu yaz north rim'e gidicem. forever resort adlı otelde restaurantta olucam. umarım manzara seytermeyi seviyorsunuzdur çünkü yapılacak çok fazla birşey yok gibi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kayamcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu yaz north rim'e gidicem. forever resort adlı otelde restaurantta olucam. umarım manzara seytermeyi seviyorsunuzdur çünkü yapılacak çok fazla birşey yok gibi
    Sanırım çalışacağın yer bu videoda özetlenmiş .Grand Canyon National Park | North Rim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sanırım çalışacağın yer bu videoda özetlenmiş .Grand Canyon National Park | North Rim
    evet buraya gidiyorum ben. sende mi buraya gidiceksin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu yaz ben de north rim de çalışacam iş sözleşmesinde forever resorts'teyim daha önce gidenler bilgi verebilirler mi acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)