Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 150 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nokia N97 (iphone killer)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim zaten anlamadigim. apple dunyanin en ileri teknolojisine sahip, yaptigi ekran dunyanda hic bi telde yok. BT yi niye tele koymaz. Bu teknoloji onlarda yok mu var. Amaclari nedir anlamis degilim
    appleda bluetooth yok onun yerine , bunutoouth var

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

telefonum gelmiş arkadaşa ulaşmış ABD şu an ay sonunda 1 agustos kadar elime gecer ..off off mecbur bekliyecez artık arkadaşın glemesini

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben 2 hafta once aldim. 2 hafttadir nete telden giriyorum. Kusursuz bi telefon. Herseyiyle 10 numara

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Ben 2 hafta once aldim. 2 hafttadir nete telden giriyorum. Kusursuz bi telefon. Herseyiyle 10 numara

Kardes hayırlı olsun gule gule kullan.nerden aldın kaca aldın bn de alcam da arastırıorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes hayırlı olsun gule gule kullan.nerden aldın kaca aldın bn de alcam da arastırıorum
    ben amazon.com dan aldim 599 dolara sanda tavsiyem ordan al unlock oluyo ve GSm destekli oluyo dikkat et bu ozelliklere

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

nyc 5th avenue dan aldim. 699$. ama fiyati 650$ ye dusmus. Netten 600 e bulabilirsin

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı richard99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben amazon.com dan aldim 599 dolara sanda tavsiyem ordan al unlock oluyo ve GSm destekli oluyo dikkat et bu ozelliklere
    dikkat etmesine gerek yok. Istesede unlocked olmayanini bulamaz zaten nokia abd de kontratli satilmiyor. Hepsi unlock ve gsm destekli.. Aldigi n97 kesin unlocked dir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

eyv saolasın evt bende amazon dan takıp edıorum orda 599 dolar daha ucuz mudur senn kı dıe sordum bn de onumuzdekı hafta sıparısı vercem ıns.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkdaslar ben iphone 3 g s almyi dusnuydm da burayi okuyunca iice kafam karisti:S nokia n 97de iphonedaki eglncencenin aynisini bulabilirmiyiz ki?? we bisi daha iphone bestbuydan faln contratsiz alabiliyormuym??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum bende amazondan almayı düşünüyorum ama daha önce amazondan hiç sipariş vermedim nasıl olduğunu anlatabilirmisin sipraiş geldiğinde evde olmazsam ne olur amazondan alırsam garanti oluyormu ve türkçe menü kullanabilrimyiz şu amazondan alışı biri anlatırsa çok sevinirim teşekkürler

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı richard99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) 3G gecilince ucuz olucak Tr de olurmu olmazmi bilmemede mmsler vizir vizir herkes yolluyacak hatta arada fiyat farkı bile olmiyacak ..ama telefon alırken cokmu dusunursun dersen pek takmam ama bazen bi anda lazım olur şpa oturursun ..
    3) işin yoksa apple proğram parası ver ayda jealbreak yap garantiden cıksın .
    bana gore degil ama isteyende saygılıyız
    4) radyo cok onemli degil dinleyen kalmadi MP3 yediyo ama yinede n97 tercih sebebi olabilir
    5)3g gelince onemimi bulur oda yine N97 fark yaratacak bence

n97 ekrani da cok iyi parlaklığıda ayrıca işletim sistemi onceki sinbiyan gibi olmiyacak şayet olursa hepimiz s..çtık ama videolarından anladığım kadarıyla cok hızlı ve guzel abi ben goze aldım 700 doalrı vericem walla bence benimle aynı fikirde olan cok kişi var olmayanlarda telefonu gorunce begenecektir
    Halamada biyik taksan amcam olur .3G gelince olunca diye konusmamak gerekir bence .Laflarini daha dikkatli secmelisin bence ama onceki yazilarindan uslub bozuklugunun oldugunu bilen bilir .Sonucta karsilastirma acisindan 3G-S MMS atabiliyor .Erken ya da gec ...Fazla para degil Antalya gibi bir yerde 50 TL ile herseyini yaptirabilirsin .Universite ogrecisiyiz zaten bir suru dokuman vs var zorlanma konusu olacagini sanmiyorum .Bu arada kamerada esas onemli olan 5 MP veya 10 MP olmasi degildir ,lens optigini yapan firmaninda buyuk onemi vardir .Nokia 'nin bu konuda artisi olabilir Carl Zeiss ile ...Samsung Omnia I900 icinse ayni seyi soyleyemem .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bgun n97 ye bakma sansim oldu nihayet..iphone 3g mi yoksa nokia n 97 arsinda gidip gelmistim..ama nokia n97 yi elime aldigimda iphon un yerini alamiyacagini anladim..kamera gb bazi ozllkleryle nekadar da ustun olsa n 97 sadece tek dokunmatik anlamda iphone un yerini baska tel alamaz..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@spect ya bnde alamyi dusnuyrm ama ikisi arsnda kaldm herks farkli bisi diyo daha n97yi elime almafirsati bulamdm ama bn bole asiri ozellklere onem wermiyrm sadece daha rahat kullanip eglenebilecegim bi tel istyrm. bilmiyrm belki iphone gorup deneme firsatim oldugu icndr belki ama sanki daha bi eglnce icn yapilmis gibi duruo. sn ne dusnuysn genel olark specttucular??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İphone bence çok çok daha iyi. Nokia klasik tarzında devam ediyor hala..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@cags

n 97 sekil olarak ve kalnlik olarak bence iphone un yanina yaklasamaz..iphone tekdokanmatik olmasi buyuk bir avantaj ,kullanimi cok rahat, menuler kolay..n97 ise eglenceli kismi surgulu ekrani..kullanana degisk bir haz veryor..icerik olarak tus ve dokunmatik olarkda kullanbiliyorsun..icerik yine iphone ile hemen hemen ayni , kamera gb konularda nokia nin yeri tartisilmaz ama..sonuc olarak farkli bisi istyorsan nokia derim kaliteli...ama hayr bana kullanmi kolay ve eglenceli olsun diossan iphone dan sasma..ben iphone alicam ama 3g..3 gs alanlar kirilmama ozelligi yokmus.yere fln dustugunde 3g gb diil sanirim..kolayca kirilabiliomus

@dady123

bnce nokianin kendi klasginin disi bu tel..icergi gordgunuzde anlayblirsniz..cok kalitli bir tel..daha sonraki yilarda ben nokianin cok ilgnc seriler cikartcagini dusnuyrm
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@spec eyw saolsn ya cnku nokianin eski stillerini biliyrz fasla eglnceli degil bi iphone cikti herkzde sewdi eglnce konusnda faln baya iyi hani bne n97 yi daha gormedigm icn hani eglncelimi menusu faln nasil hic bilmiyrm ama iphone hosuma gidio. eger n97 ole n95 gibi bi menuye sahipse hic dusnmedn vazgeccem almaktn. n97nin burda tek cazip yani kontratsiz alip istedigimiz hattla calistirabiliiyrz. ama iphone 3gs de ole kolyaca alip yapamiyrz kontrat unlocked faln arstriym ama bestbuy war yaknlarda o da kontratsiz satmio diolar. napsam bilmiom yani baya kafam karisk

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewt bestbuy fln satmio kontratsiz..bnde onu arastryrum nerden albilrm die..piyasada cok cok cakmalari var cnki bu tellerin
    S-pectacular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar bu telefonu sadece internetten mi alabiliriz yani ABD'de bu telefon hangi magazalarda satılıyor,yoksa sadece New York ve Chicago'da bulunan nokia bayisinden mi...birde bu telefon su anda asagı yukarı ne kadar ABD'de.simdiden tesekkürler...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nerden satilcagini unlocked olarak bulan biri varsa adresi banada versin ama iphone icn? en son care olrak artik ebay dusnuyorum..
    S-pectacular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadas size manhattan da bulabileceginizi soylemis. ayrica amazonda da satilmakta telefon. fiyati 600$ eger multimedya manyagi iseniz almalisiniz. bana fiyat olarak uygun geldi ama o kadar param henuz olmadigindan almadim. su anda dusunce asamasindayim, urun cok saglam urun. incelemesi yapildi bir arkadasim tarafindan. merak ediyorsaniz; www.teakolik.com dan inceleyebilirsiniz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

manhattan cok genis bir kavram oldu sanirim..spesifik bilgi lazm bana..diger arklari icin yeterli olabilir ama bnm durum braz karisik..
    S-pectacular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim bu telefon ile ilgili ögrenmek istediğim bir sey var.alan arkadaslar biliyordur.simdi biz bu telefonu ABD'den aldıgımız için fiş kısmı farklı ve Türkiye'de kullanmak için bir fiş dönüştürücüye ihtiyacımız olacak muhakkak.ama su voltaj işi nasıl oluyor.yani bu telefon sarj olurken sadece 110 volt mu kullanıyor.yoksa bazı laptoplarda yada bazı ürünlerdeki gibi 110-240 volt arasında calısma özelliği varmı.yani Türkiye'de sarj ederken bir sorun olur mu.yada bu sorun nasıl cözülebilir...nokianın uluslararası garantisi varmı bu telefon için ek bir soru oldu simdiden tesekkürler.
    Konu hakan_fb tarafından (02-08-2009 Saat 06:37 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

N97 nokia storelarda 750$( taxli)
    Amazon.com da 599$ (taxli)

iphone 3gs 600$
    3g 400$

unlock olarak nette satiliyor. Veya nyde olanlar 7 th ave. 35-37th arrasi dukkan var oradan alabilirler. tam adresi isteyen olursa alirim.

N97 fiyati kesindir. Iphone fiyatini arkadas sormustu boyle demislerdi. En kisa zamanda chek ederim.

Ayrica 600$ a 3gs alacaginiza n97 almanizi oneririm. En kotu trye gidince teli aldiginiz fiyata rahat satarsiniz. tr fiyati 2 000 tl ye yakin birsey olacak. Dogubankta 1200 e falan satiliyor. Iphone u satmasi zor olur....

Ayrica iphone artik herkesde var n97 degisik kaliyor...

1 aydir n97 kullaniyorum aldigima pisman olmadim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@manhattan verdiğin bilgiler için sagol

bende bir arkadasım ile birlikte nokia n97 almayı düsünüyorum.fiyatlarını vergi dahil ne kadar ögrenmiş olduk senden.750 $ Chicago ve New York'ta bulunan bayilerindeki fiyatları degil mi.biz arkadas ile nokianın sitesinden bakmıstık 630$ yazıyordu.herhalde bu fiyata vergi dahil degil.birde biz mesela eylül sonuna dogru almayı düsünüyoruz o tarihlere biraz daha düsme sansı olurmu.sarj olayı nasıl yani 110-240 volt arası uyumlu mu.Türkiye'de sarj etmede bir problem olur mu.son bir sey daha uluslararası garantisi var mı.cok soru sordum ama sen telefonu almıs ve 1 aydır kullanan birisi oldugun için yardımcı olursun diye düsündüğümden simdiden tesekkürler...
    Konu hakan_fb tarafından (02-08-2009 Saat 07:17 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hakan_fb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @manhattan verdiğin bilgiler için sagol

bende bir arkadasım ile birlikte nokia n97 almayı düsünüyorum.fiyatlarını vergi dahil ne kadar ögrenmiş olduk senden.750 $ Chicago ve New York'ta bulunan bayilerindeki fiyatları degil mi.birde biz mesela eylül sonuna dogru almayı düsünüyoruz o tarihlere biraz daha düsme sansı olurmu.sarj olayı nasıl yani 110-240 volt arası uyumlu mu.Türkiye'de sarj etmede bir problem olur mu.tesekkürler...
    chicago yu bilmem ama ny bayi fiyati. Tax %8.35. baska yerlerde tax ne kadarsa ona gore hesaplarsiniz...

Fiyat duser mi dusmez mi nokia dan baska kimse bilemez ama bence dusmez gibi. Cunku telefon daha tum tunyada piyasaya cikmadi. her yerde satisa ciktiktan sonra duser gibi. Buda ekim gibi falan olur herhalde. Ama sadece bi tahmin fiyat hakkinda kimse birsey soyleyemez...

Sarj hepsine uyyumlu diye biliyorum ama aksam odama cikinca uzerinde ne yaziyor bakarim. Yanlis bilgi vermiyeyim simdi...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

N97 nokia storelarda 750$( taxli)
    Amazon.com da 599$ (taxli)

iphone 3gs 600$
    3g 400$

unlock olarak nette satiliyor. Veya nyde olanlar 7 th ave. 35-37th arrasi dukkan var oradan alabilirler. tam adresi isteyen olursa alirim.

N97 fiyati kesindir. Iphone fiyatini arkadas sormustu boyle demislerdi. En kisa zamanda chek ederim.

Ayrica 600$ a 3gs alacaginiza n97 almanizi oneririm. En kotu trye gidince teli aldiginiz fiyata rahat satarsiniz. tr fiyati 2 000 tl ye yakin birsey olacak. Dogubankta 1200 e falan satiliyor. Iphone u satmasi zor olur....

Ayrica iphone artik herkesde var n97 degisik kaliyor...

1 aydir n97 kullaniyorum aldigima pisman olmadim.
    verdigin bilgi icin sagol..iphone 3g almayi istyorum..bana kesin adresi soyleyebilirmisn acaba..
    S-pectacular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@manhattan verdiğin bilgiler için tesekkür ederim.
    su sarj aletinin uyumu ile ilgili olarak baktıgın zaman yazarsan sevinirim.
    birde uluslararası garanti olayını sormustum ama herhalde cok soru sorunca gözünden kactı.böyle bir garanti varmı yada ekstra bir ücret mi ödemek lazım garanti için.
    1 aydır kullanan biri olarak telefon nasıl memnun musun parasının hakkını veriyormu

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

-Sarj aleti 100-240 arasi destekliyor. Yani trde sorunsuz kullanabilirsiniz.
    -Gormemisim kusura bakma... Nokia garanti 2 yil ama uluslararasi degil. Tel bozulursa parayi bastirip yaptirmak zorundasin.
    -iphone unlock oldugu icin garantisi hic yok.
    -Yarin dukkana gidip hem fiyati soracagim, hemde tam adresine bakarim. Simdi tam aklimda yok malesef.

Valla telefondan memnunum. 600$ a aldim. Arkadasim diyo tr ye gelince 750$ a bana sat diye. En kotu ona satarim. Tr fiyati 2000 e yakin birsey olacak. Gittigidiyorda falan 1200 e rahat satilir... Ama alinca satmaya kiyamazsiniz yok begenmezsenizde aldiginiz paraya satarsiniz zarar etmemmis olursunuz...

Dedigim gibi ayni anda feys, forum, msn takir takir calisiyor. 5mp kamera var. ayrica video cekerken limiter diye bi ozellik var. Ses cok yukselip azaliyorsa limiter sesi dengeliyor. bazen sesli konusunca videolarda bozuk cikar bunda o sorun yok.

fm t. Diye birsey var cok megendim. mesela arabadayiz. Telefondan fm t. Acip bi frekans giriyoruz. 85.80 mesela.... arabada radyoyu 85.80 e getirince telefonda actigin muzik arabada caliyor teli arabaya baglamis oluyorsun bi nevi. Sadece araba degil radyo olan her alete

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

cok kafa karisti n97 mi alsak napsak ya ikinci el 3g dusunuyordum ama degisti fikrim manhattan nerdesin ny de mi
    Wat

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet manhattandayim ben .

Ucuz olsun diyorsaniz 3g almak mantikli. Ama 3gs e 600 vereceginize buna verin daha iyi...

Iphone ekrani guzel. Tepkimeleri daha hizli. Ama diger yonlerden bence n97.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)