Sayfa 2 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iPhone 4 meydana çıktı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya break,fiorex bi iphone 4G turkishwat kampanyası yapında alalım

edit:agız alışkanlığı olmuş.eski adminimiz, tw arkadaşım fiorex'e saygılar.
    Konu saRı tarafından (11-06-2010 Saat 02:56 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya Arkadaşalr hazır konu cıcakken bi şeyde ben sorim şimdi biz bu tlfnu at-t den aldık diyelim ve bizden bi kontrant imzalamamızı istediler tmm deik ama 1 ay sonra antaşmayı iptal ettik doğal olar bi miktar ceza fln kesti ve tlf elimiz işte 550 doalrdan fln düştü AMA benim sorum şu şimdi bu tlf sadece at-t operetörü ilemi çalışıyo yani aldık sonra tükiyeye geldimizde sim kartı tkarsak tanımazsa yani bunun geri dönüşÃ¼mü yada telefoncualrla fln haledilebilri bi yolu varmı merak etti zira nereye baksam illemi bi telefon operetörü görüyom ve buda benim aklıma takılıyo yani bu tlf ları isteimiz gibi kullanabilrimiyiz üserinde yazılımsal değişikşiklik fln yapabilrimiyiz yoksa bu tlf lar o firmalar için özel üretilmiş tlf larmı bu konuda tecrübesi ve bilgiisi oaln arkdaşalr bieşyler yazarsalar çok memnun olucam

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı rasb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya Arkadaşalr hazır konu cıcakken bi şeyde ben sorim şimdi biz bu tlfnu at-t den aldık diyelim ve bizden bi kontrant imzalamamızı istediler tmm deik ama 1 ay sonra antaşmayı iptal ettik doğal olar bi miktar ceza fln kesti ve tlf elimiz işte 550 doalrdan fln düştü AMA benim sorum şu şimdi bu tlf sadece at-t operetörü ilemi çalışıyo yani aldık sonra tükiyeye geldimizde sim kartı tkarsak tanımazsa yani bunun geri dönüşümü yada telefoncualrla fln haledilebilri bi yolu varmı merak etti zira nereye baksam illemi bi telefon operetörü görüyom ve buda benim aklıma takılıyo yani bu tlf ları isteimiz gibi kullanabilrimiyiz üserinde yazılımsal değişikşiklik fln yapabilrimiyiz yoksa bu tlf lar o firmalar için özel üretilmiş tlf larmı bu konuda tecrübesi ve bilgiisi oaln arkdaşalr bieşyler yazarsalar çok memnun olucam
    1) Wat ile abd ye gelmis biri kontratli telefon SATIN ALAMAZ.

2) Alacagin telefon sadece at&t ile calisir. Ama iste unlocked islemi yapilirsa tum hatlarla calisir. Unlocked islemi yapmakda cocuk oyuncagi. Bilgisayara programi yukluyorsun 15 dklik sey.
    Sometimes memories can kill...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

3G 16GB Iphone 400$

@saRi
    Valla ucuz birsey olsa yapilirda pahali ya.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yeni iphone un satış fiyatı açıklandı mı?
    ""Let the game begin""

Tecrübe Puanı
    10

Iphone 4g icin fiyat arastirmasi yaptim fakat bulamadim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben sözleşme yapmadan nasıl nereden alabilirim att li iphone u

Tecrübe Puanı
    10

Iphone 4g 599$ kontratsiz satilacakmis.

@dayaabbs
    Biraz daha bekle almak icin, bestbuy satar diye umuyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [B]Iphone 4g 599$ kontratsiz satilacakmis.

B]
    bu bilgiyi nerden aldınız acaba? Şu an ebay da 3 tane alınca 700$, 5 tane alınca 600$, 10 tane alınca 500$ a veren bi satıcı var. Biz 5 adet almayı düşünüyorduk...

Bi de bestbuy in kendi sitesinde 450 dolar olan bi laptop CT deki mağazada 550$... Dalga geçer gibi...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

harbiden abi 599 dolari nerden duydunuz ben almak istiyorm amerikadaki ihtiyaclarimida karsilasin die erkenden istiyorm fotograf bile cekemedim daha ya

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı leonebs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bilgiyi nerden aldınız acaba? Şu an ebay da 3 tane alınca 700$, 5 tane alınca 600$, 10 tane alınca 500$ a veren bi satıcı var. Biz 5 adet almayı düşünüyorduk...

Bi de bestbuy in kendi sitesinde 450 dolar olan bi laptop CT deki mağazada 550$... Dalga geçer gibi...
    hadı ya ıyyımıs bu hangı satıcı bu bızde alalım

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı leonebs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Buradan bakabilirsiniz regular price olarak 599$ girilmis. Bence biraz bekleyin anten problemi vs olmus zaten.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dun iphone store daydim 599 dolar telefon arkdaslar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Buradan bakabilirsiniz regular price olarak 599$ girilmis. Bence biraz bekleyin anten problemi vs olmus zaten.
    Yaw evet anten problemi falan varmis, dava acmislar apple a falan diolar dogru mu gercekten? Nezman duzelir sorun ben eylulde falan almayi dusunuorum.

Tecrübe Puanı
    10

Eylul uretimlerinde problem olmaz bence. Bu urunler ilk cikanlar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Eylul uretimlerinde problem olmaz bence. Bu urunler ilk cikanlar.
    İki antenin arasına ufak bi bant koymaları veya plastik bişey koymaları işi görür. Ama yeni seriler ne zaman yapılır bekliyoruz. İnsan eli elektrik geçirdiği için sorun oluyormuş.

Yeni sürümü beklıyorum bende. Kesin alacağım. Süperötesi olmus telefon. Rakıbı yok

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gençler varmı alan unlocked ucuzundan solesınde bizde alalım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gençler varmı alan unlocked ucuzundan solesınde bizde alalım
    599$ a satiiyormus diye duydum. FOrumda biri soylemisti

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yok, yanlış bilgi verilmesin. Durum şöyle, o Apple Store'dan $599'a satılanlar kontratsız iPhone'lar. Ama yine locked, hatta AT&T'ye locked. Amerika'dan alacağınız hiçbir iPhone factory unlocked gelmez!

Ama benim de son kullandığım 2 iPhone'um Amerika'dan alınma. Yazılımsal unlock çıktığında evde yapmanız 1 dakikayı geçmez. Şu an iPhone 4'ün unlock'ı çıkmadı ama çıkması an meselesidir. Çıktığında da eve gelip 10 saniyede kırabilirsiniz telefonu.

Telefon bence de rakipsiz, iPhone'un tüm jenerasyonlarını 2007'den beri kullanmış biri olarak uzun bir süre daha başka bir telefon kullanacağımı düşÃ¼nmüyorum. Herkese de şiddetle tavsiye ederim.

craigslist'e bakmayı ihmal etmeyin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Son bir şey daha, o Apple Store'daki kontratsız $599'luklar aylar öncesinden ön siparişle bitti. Şu an gittiğinizde bile aylar sonrasına veriyorlarmış. DüşÃ¼nenler iyi araştırsın bu durumu. Bir de kontratsız almak isteseniz bile birkaç belge istiyorlarmış sanırım. (İkametgah, vs...) Dediğim gibi tam bilmiyorum, aman iyi araştırın mağdur olmamak için.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı emirhan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok, yanlış bilgi verilmesin. Durum şöyle, o Apple Store'dan $599'a satılanlar kontratsız iPhone'lar. Ama yine locked, hatta AT&T'ye locked. Amerika'dan alacağınız hiçbir iPhone factory unlocked gelmez!

Ama benim de son kullandığım 2 iPhone'um Amerika'dan alınma. Yazılımsal unlock çıktığında evde yapmanız 1 dakikayı geçmez. Şu an iPhone 4'ün unlock'ı çıkmadı ama çıkması an meselesidir. Çıktığında da eve gelip 10 saniyede kırabilirsiniz telefonu.

Telefon bence de rakipsiz, iPhone'un tüm jenerasyonlarını 2007'den beri kullanmış biri olarak uzun bir süre daha başka bir telefon kullanacağımı düşünmüyorum. Herkese de şiddetle tavsiye ederim.

craigslist'e bakmayı ihmal etmeyin.
    Satilsin da lock olmasi onemli degil Bilgisayar kullanmasini bilen herkes unlocked/jailbreak falan yapabilir zaten

2g iphone var yuklemedigim versiyon denemedigim sey kalmadi. En sonunda kafayi yiyecek ama zaten para etmiyor Deneme tahtasi olarak kullaniyorum. Yazilim konusunca tecrube kazandim

Tecrübe Puanı
    10

Bugun BestBuy'a gittim haftaya gelcek dedi kadin. Yarin AT&T'ye gidecegim test edecegim Iphone 4G'yi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

iPhone 4'u ilk ciktigi gun olan 24 hazirandan beri sk sk test ediyorum Apple Store'da. Harika bir alet ekrani mukemmelotesi. 3G S ile yanyana koydugunuzda 3G S'in ekrani birdaha yuzune bakilmaz bir hal aliyor. Ayrica bu anten sorunu nedense yarim saat elimde tutsamda bende olmadi.

Son olarak 599 dolara kontratsiz satiliyor ancak unlock degil. Ve zaten suan icin kontratsizda satmiyorlar ancak siparis verebiliyorsunuz. Unlocked iPhone 4'leri Kanada, Ingiltere vb yerlerden alabilecegimi soyledi Apple Store'dakiler ancak Kanada'da da satilmiyor suan ve Ingiltere'den netten alabilirsn ancak 600 sterlin. Yani oldukca pahali Ingiltere'de.

Ayrica alet micro sim kartla calistigi icin suan Turkiye'de unlocked yapsan bile calismaz. Bizim sirketlr micro sim karti ne zaman cikarir bilinmez cikarsalarda kontratsiz satarlar mi olayi var bu sefer. Yani iPhone 4 Turkiye'de rahat rahat kullanilamayacak uzun bir sure sanirim. Neyseki Amerika donusu Erasmus'la Almanya'ya gidecegim 1 yillik, orda durumlar daha iyi ben Turkiye'ye donene kadarda Turkiye'de micro sim kart falan yayginlasir umarim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Cesc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iPhone 4'u ilk ciktigi gun olan 24 hazirandan beri sk sk test ediyorum Apple Store'da. Harika bir alet ekrani mukemmelotesi. 3G S ile yanyana koydugunuzda 3G S'in ekrani birdaha yuzune bakilmaz bir hal aliyor. Ayrica bu anten sorunu nedense yarim saat elimde tutsamda bende olmadi.

Son olarak 599 dolara kontratsiz satiliyor ancak unlock degil. Ve zaten suan icin kontratsizda satmiyorlar ancak siparis verebiliyorsunuz. Unlocked iPhone 4'leri Kanada, Ingiltere vb yerlerden alabilecegimi soyledi Apple Store'dakiler ancak Kanada'da da satilmiyor suan ve Ingiltere'den netten alabilirsn ancak 600 sterlin. Yani oldukca pahali Ingiltere'de.

Ayrica alet micro sim kartla calistigi icin suan Turkiye'de unlocked yapsan bile calismaz. Bizim sirketlr micro sim karti ne zaman cikarir bilinmez cikarsalarda kontratsiz satarlar mi olayi var bu sefer. Yani iPhone 4 Turkiye'de rahat rahat kullanilamayacak uzun bir sure sanirim. Neyseki Amerika donusu Erasmus'la Almanya'ya gidecegim 1 yillik, orda durumlar daha iyi ben Turkiye'ye donene kadarda Turkiye'de micro sim kart falan yayginlasir umarim
    Ekrani ozellikle supermis. Hatta iphone un konferansinda -insan gozu su kadar pikseli algilayabiliyor, biz garanti olsun diye ondan su kadar daha fazla piksel koyduk gibisinden birsey soylemisti.

-Anten sorunu kenarda bi yer var oradan tutunca oluyor. Wifi ve normal antenin birlesme noktasi gibi biseymis. Insan eli elektrik gecirdigi icin oraya bastirinca sebeke gidiyormus. Plastik kilifla falan kullanilinca sorun olmuyor zaten. Ayrica yazilimla duzeltirler belki, ki yazilim cikacaginida acikladilar.

-Microsim olayini bilmiyordum. Boyle olmasi kotu oldu. Getirip kullanamaycagiz. Ben bizim operatorlerin hic bi halt yapacagini tahmin etmiyorum. Bi 1-2 yil daha klasik simcardlara devam gibi.

Teli kullanmak hayal olacak gibi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Amerikada kalirsan hic birsey hayal degil

http://www.turkishwat.net/tanisalim-...nler-icin.html
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Iphone 3GS 16 GB Alcaz O Zaman

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

almak isteyenler sakin almasin simdi

bestbuydan 2 tane aldik arkadasla benimkinin kamera flasi calismiyordu
    arkadasiminkininde 2 gun kullandiktan sonra sesi kesildi 2sinide geri werdik
    son olarak almak isteyenler apple store dan alin gelmeden 2 hafta once ve deneyin mutlaka
    " THAT WHAT YOU REALLY BELIEVE IN ....... ALWAYS HAPPENS !!! AND THE BELIEF IN THE THING MAKES IT HAPPEN ".

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Anten sorunu kenarda bi yer var oradan tutunca oluyor. Wifi ve normal antenin birlesme noktasi gibi biseymis. Insan eli elektrik gecirdigi icin oraya bastirinca sebeke gidiyormus. Plastik kilifla falan kullanilinca sorun olmuyor zaten. Ayrica yazilimla duzeltirler belki, ki yazilim cikacaginida acikladilar.

-Microsim olayini bilmiyordum. Boyle olmasi kotu oldu. Getirip kullanamaycagiz. Ben bizim operatorlerin hic bi halt yapacagini tahmin etmiyorum. Bi 1-2 yil daha klasik simcardlara devam gibi.
    # Birkac gun once arastirma yaptim kendi sim kartinizi maket bicagi ile keserek rahatlikla kullanabiliyorsunuz ihtiyaciniz olan tek sey Micro sim kart adaptoru, E-bay'de 0,99$.

# Anten sorununu yazilim ile cozulemiyormus. Apple'in basin aciklamasi icin tiklayiniz.

Burada da forumdan bir kisi inceleme yapmis yer Turkiye herhangi bir cekme problemi yok!

Alıntı semih4718 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almak isteyenler sakin almasin simdi bestbuydan 2 tane aldik arkadasla benimkinin kamera flasi calismiyordu
    arkadasiminkininde 2 gun kullandiktan sonra sesi kesildi 2sinide geri werdik son olarak almak isteyenler apple store dan alin gelmeden 2 hafta once ve deneyin mutlaka
    Iphone 4'u kontratsiz olarak Bestbuy'dan mi aldiniz, 599$ ucret ile?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Haftaya Best Buy'lara bu kontratsız $599'luklardan mı geliyormuş arkadaşlar? Bir de ayırtmak falan gerekecek mi yoksa direk girip alıp çıkabilecek miyiz?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkdaslar gidin ve alin haftaya apple shoptan aliyorm ben providencedan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)