Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Iphone 4 Kaç Tane Getirilir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Oradan aldığımız IPhonenun, laptopun garantisi burada geçerli oluyor mu?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı PromiscousBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrı bi garanti yaptırman gerekiyor.. ulusLar arası garanti buda aLdığın cihazın fiyatına bağLı oLarak değişiyor.. Best buyda adam tabLo getirmişti.. 1300 dolarlık enfes bi bilgisayar aLacaktım.. tabLoya bi baktım garanti fiyatı 400-500 doLar arasıydı tam hatırLamıorum ücreti.. bende o parayı bi pc daha aLırım diyerekten aLmamıstım biLgisayarı tr de bişey oLursa napıcam die.. Ama kuzenim aLdı garanti faLan da yaptırmadı.. haLa çatır çatır kuLLanıyor haLa pişmanım aLmadığıma

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrı bi garanti yaptırman gerekiyor.. ulusLar arası garanti buda aLdığın cihazın fiyatına bağLı oLarak değişiyor.. Best buyda adam tabLo getirmişti.. 1300 dolarlık enfes bi bilgisayar aLacaktım.. tabLoya bi baktım garanti fiyatı 400-500 doLar arasıydı tam hatırLamıorum ücreti.. bende o parayı bi pc daha aLırım diyerekten aLmamıstım biLgisayarı tr de bişey oLursa napıcam die.. Ama kuzenim aLdı garanti faLan da yaptırmadı.. haLa çatır çatır kuLLanıyor haLa pişmanım aLmadığıma

Uluslararası garantiyi nereden yaptırabiliriz, Türkiye'ye döndükten sonra yaptırabilirmiyiz?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

orada aLdığın normaL cihazLarın USA içinde garantiLeri var.. Uluslararası garantiyide aLdığın yerde yaptırıyorsun.. Heryer yapıyormu biLmiyorum ama best buy yapıyor.. AppLe Store yapmıyordu meseLa.. Çünkü iphone u tr de kuLLanman için unLock işLemini yapman şart.. UnLock yaptığın anda da garanti otomatik oLarak bozuLuyor.. Yani amerika vatandaşı dahi oLsan usa içi garantiLi aLdığın ürüne unLock yaparsan garanti kapsamı dısına cıkıyor bu yüzden apple'ın uLusLar arası garantisi yok.. Ama apple macbook Larda uluslar arası garanti yapıyorLarmı biLmiyorum sormadım..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yaw şu an bi iPhone 4 kaç dolar? Bir türlü adam akıllı bi fiyat bulamadım.Apple Store hep kontraktlı fiyatları gösteriyor.Kontraktsız 16 gb iPhone 4 ne kadardır?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı onurcan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw şu an bi iPhone 4 kaç dolar? Bir türlü adam akıllı bi fiyat bulamadım.Apple Store hep kontraktlı fiyatları gösteriyor.Kontraktsız 16 gb iPhone 4 ne kadardır?
    599$+ tax.. tax eyaLete göre değişir.. virginiada elektronikte tax %5.. 628.95 $ a aLmıstım ben.. 3 aşağı 5 yukarı fiyatlar bu sekiLde.. 599 dolar sabit, tax de eyaLete kaLmış

BannedUser
    Guest

alaska sıfır zero

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar anlamadıgım bişey var benim.madem istediğin kadar iphone alıyosun.birini pasaporta kaydettin tmm.diğerlerini de geldikten sonra bi tlfcuda ayarlarını yaptırıyosun.ama 3g mms vs çalışmıyor diyosunuz pasaporta işletmessen.ne anlamı kaldı ki ozaman iphone nin.o 10 tane alanlar nie alıyo tlf nun bu özellikleri iptal oluyosa?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı serhat_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar anlamadıgım bişey var benim.madem istediğin kadar iphone alıyosun.birini pasaporta kaydettin tmm.diğerlerini de geldikten sonra bi tlfcuda ayarlarını yaptırıyosun.ama 3g mms vs çalışmıyor diyosunuz pasaporta işletmessen.ne anlamı kaldı ki ozaman iphone nin.o 10 tane alanlar nie alıyo tlf nun bu özellikleri iptal oluyosa?
    pasaporta işLenmeyen teLefonLar içine hat girdikten 18 gün sonra direk kapanıyor diye biLiyorum.. 10 tane getirenLerde satma amacLı getiriyo aLan adam pasaport buLur yada isteyen oLursa pasaport buLup kaydettiriyorLar.. KuLLanamıyorsun kaydettirmezsen..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende iphone düşünüyodum da soğudum valla.daha ucuz bi tlf bakarım.bizde onlar 1300-1700 tl arası değişiyo ordan da aldıgında 1000tl yi buluyo herhalde.bi de şu pasaporta işletme vs bi ton iş.1000 i veren 1500 ü de verir nolcak

BannedUser
    Guest

geway mi ne varmıs nasıl yazıldıgını bilmiyorum G-WAY de olabilir neyse. Onu takıyorsun iphone direk acılıyor sanal sim kart gibi bir durum yani. ben dusunuyorum. Tum parama 14*15 tane iphone mu alsam acep

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

garanti kadar gereksiz ve saçma bi olay görmedim, nerden yolcaklarına bakıyolar milleti, elimde olsa hiçbi şekilde garanti istemicem, parasından düşsünler ürünün. daha ömrümde ne garanti neden teknis servisle hiçbi ilgim alakam olmadı. bundan 9 sene önce ilk pc mi aldıp bozduğumda bile kendim uğraşa uğraşa yapmıştım, formatı kendi kendime öğrenmiştim vs.. doğru düzgün kullanırsanız hiçbişey olmaz merak etmeyin. garantiye falanda takılmasın kafanız. alın gitsin en ucuz nerdeyse. yani hadi elektroniktir vs. dersiniz, bozulur vs. dersiniz. o zamanda gidin parayla yaptırıverin. garantiye verceğiniz paradan çok daha az bi miktara yaptırabilirsiniz laptopları vs. sanki ömrünüzde kaç kere bozulcak. şahsen daha ömrümde uzak kumandalı araba bile bozmuşluğum yok.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

biraz ticaret yapmak isteyen için ipad ve ipad 2 daha az rısklı ve karlı degıl mı acaba bılgısı fıkrı olan var mı ipad wifi li alıp yanı ıcınde 3g olmayan modellerı mevcut bunları sanırım pasaporta kaydettırmeye gerek kalmıcak yanılıyormuyum?

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı gokhantas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz ticaret yapmak isteyen için ipad ve ipad 2 daha az rısklı ve karlı degıl mı acaba bılgısı fıkrı olan var mı ipad wifi li alıp yanı ıcınde 3g olmayan modellerı mevcut bunları sanırım pasaporta kaydettırmeye gerek kalmıcak yanılıyormuyum?
    Valla ben de bilgi bekliyorum.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı PromiscousBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 yazında ipod touch almıştım amerikadan. ipodum bozuldu istanbuldaki şubelerine yolladım tamir için amerikaya yolladılar, aldığım ipod touch üretimden kalkmış yeni nesil ipod touch çıkmış bu yüzden ipodunuzu tamir edemiyoruz size yeni nesil ipod touch yollasak olur mu dediler hem yeni ipod geldi hem de para almadılar telefon da öyledir muhtemelen

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı maslantugugu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 yazında ipod touch almıştım amerikadan. ipodum bozuldu istanbuldaki şubelerine yolladım tamir için amerikaya yolladılar, aldığım ipod touch üretimden kalkmış yeni nesil ipod touch çıkmış bu yüzden ipodunuzu tamir edemiyoruz size yeni nesil ipod touch yollasak olur mu dediler hem yeni ipod geldi hem de para almadılar telefon da öyledir muhtemelen
    ama teLefonu burda kuLLanmak için unLock yapmak gerekiyor.. UnLock yapınca da garantisi ortadan kaLkıyor.. Snn ipod un usa garantisi oLduğu için öyLe oLmustur, unLock yapınca garanti kaLktığından ne burda nede usa de beLeş yapmazLar yada yenisini göndermezLer

BannedUser
    Guest

yok paso ıslendıkten sonra bır sorun yok yani kendıne aıt telefonu bu sekılde yapabılırsın. bozulmasında. taaa abd ye gonder yapılcak gelecek 2*3 ay surer.

benım acılen ne almam gerek karar vermem lazım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum aslında, kaç tane getirebilirim ?
    Konu hasankaya tarafından (27-06-2011 Saat 10:31 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)