Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 150 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nokia N97 (iphone killer)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@manhattan

n97 de aslinda dedign gb cok cazip..
    kardesim tam adresi muhakkak bekliyorum senden..
    iphone 3g allmank istyrum ben
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

N97 fena degil baya iyi ama iphonedaki hareket sensorleri ve uygulamalar daha cok ilgimi cekiyor diyebilirim. Arkadasin aytacta bowling falan oynamistim hosuma gitmisti. Bir nevi ufak cep wii si. 3G 3Gs e gore daha yavas ve bazi ozellikler yok ama guvenilir bir yerden unlocked bulursam ben de iphone almayi dusunuyorum bakalim @S-pectacular abi iphone alcak yer bulursan bana da haber ver Nette arattim 250$ a bile var ama guvenilir mi ??? ebay desen kazikci dolu + onun da guvenilirligi tartisilir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@yakuza

bnde diger arkadasa soyledim bakalim tam olarak ny daki adresi lazm..acikcasi ebayde birsuru var ucuza..yeni sifr teller..site saglam site ondan kuskun olmasin..ama yerinde n amak daha mantikli 400 dolar neyse verelim parasini)
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    N97 fena degil baya iyi ama iphonedaki hareket sensorleri ve uygulamalar daha cok ilgimi cekiyor diyebilirim. Arkadasin aytacta bowling falan oynamistim hosuma gitmisti. Bir nevi ufak cep wii si. 3G 3Gs e gore daha yavas ve bazi ozellikler yok ama guvenilir bir yerden unlocked bulursam ben de iphone almayi dusunuyorum bakalim @S-pectacular abi iphone alcak yer bulursan bana da haber ver Nette arattim 250$ a bile var ama guvenilir mi ??? ebay desen kazikci dolu + onun da guvenilirligi tartisilir.
    n97 de de var bowling nedir yani :P telefondan sise cevirmece bile oynuyoruz yaancilarla :P

yarin aksama dogru fiyati adresi hepsini yazarim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    n97 de de var bowling nedir yani :P telefondan sise cevirmece bile oynuyoruz yaancilarla :P

yarin aksama dogru fiyati adresi hepsini yazarim
    hahahahagag sise cevirmeceyi beraber oynariz artik..

tama aadres fiyat vs beklyruz
    S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

7 avenue uzerinde 58den 59 a gecerken(58th streetin sonunda) tam orada. Dukkanin uzerinde kocaman 1441 yaziyor.

Yine 7. Avenue uzerinde 35_36 streetllerinin arasinda. Ismini unuttum ama .... &..... diye birsey. Zaten gormemek imkansiz.

Kaldi ki 3 streetde bi iphone satan yere rastliyorsunuz.

4 yere fiyat sordum. Hepsinde 3g 400$, 3gs 600$... yani her yerde fiyati ayni...

2 tanesi 750$ olmaz mi falan dedim denemek icin yok dediler

N97 de 599$. Artik secmek size kalmis.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

7 avenue uzerinde 58den 59 a gecerken(58th streetin sonunda) tam orada. Dukkanin uzerinde kocaman 1441 yaziyor.

Yine 7. Avenue uzerinde 35_36 streetllerinin arasinda. Ismini unuttum ama .... &..... diye birsey. Zaten gormemek imkansiz.

Kaldi ki 3 streetde bi iphone satan yere rastliyorsunuz.

4 yere fiyat sordum. Hepsinde 3g 400$, 3gs 600$... yani her yerde fiyati ayni...

2 tanesi 750$ olmaz mi falan dedim denemek icin yok dediler

N97 de 599$. Artik secmek size kalmis.
    kardesim cok sagol ya.ogrenicem sizler icin dedin..gidip arastirip ogrenmissn..saogolasin..ben ebay den almayi dusunuyorum..cunki orda cok saglam iphone lar var..sifir acilmamis ve garantili olanlar bile var..hersey icin sagol
    S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı S-pectacuLar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim cok sagol ya.ogrenicem sizler icin dedin..gidip arastirip ogrenmissn..saogolasin..ben ebay den almayi dusunuyorum..cunki orda cok saglam iphone lar var..sifir acilmamis ve garantili olanlar bile var..hersey icin sagol
    unlocked iphone da benim bildigim paranti olmuyor. Garantili yazanlara sor bakalim nasil garanti. Telefon bozulunca apple store a verip belese yaptirabiliyor muyuz. Malum unlock iphone u abdde yasayanlar degil sadece turistler falan aliyor. Adamlar bunu bilerek garanti falan yazmis olabilirler. Almadan dikkat et. Trye gelince birsey olursa buyuk problem yasarsin. Telefoncudan alacagin iphone la ebaydan alacagin iphone arasinda park yoktur. Sonucda ebayda satilanlarida o telefoncular falan satiyor.

35-36 arasi dedigim dukkan cok buyuk. Ki manhattan in gobeginde. Sadece iphone degil blackberry, nokia falan ne varsa satiyor. sahte olacagini tahmin etmiyorum.

ki iphoneun sahteleri zaten cin mali falan olanlar. Bakinca kabak gibi ortada cakma oldugu. Yani sahte almak icin kor olmak gerek. Bi 3g ile 3gs arasinda hic bi fark yok. 3gs alacaksin diye 3g verebilirler... Kaldi ki sen 3g alacaksin...

Bu arada online alinca kargoyu kapiya birakip gidiyorlar herhalde. Icinde ne var ne yok bakmiyorlar. Birisi calabilir evde degilsen... Bilmiyorum ama arkadas boyle demisti. Adam kapiyi bile calmadan gidiyormus

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

unlocked iphone da benim bildigim paranti olmuyor. Garantili yazanlara sor bakalim nasil garanti. Telefon bozulunca apple store a verip belese yaptirabiliyor muyuz. Malum unlock iphone u abdde yasayanlar degil sadece turistler falan aliyor. Adamlar bunu bilerek garanti falan yazmis olabilirler. Almadan dikkat et. Trye gelince birsey olursa buyuk problem yasarsin. Telefoncudan alacagin iphone la ebaydan alacagin iphone arasinda park yoktur. Sonucda ebayda satilanlarida o telefoncular falan satiyor.

35-36 arasi dedigim dukkan cok buyuk. Ki manhattan in gobeginde. Sadece iphone degil blackberry, nokia falan ne varsa satiyor. sahte olacagini tahmin etmiyorum.

ki iphoneun sahteleri zaten cin mali falan olanlar. Bakinca kabak gibi ortada cakma oldugu. Yani sahte almak icin kor olmak gerek. Bi 3g ile 3gs arasinda hic bi fark yok. 3gs alacaksin diye 3g verebilirler... Kaldi ki sen 3g alacaksin...

Bu arada online alinca kargoyu kapiya birakip gidiyorlar herhalde. Icinde ne var ne yok bakmiyorlar. Birisi calabilir evde degilsen... Bilmiyorum ama arkadas boyle demisti. Adam kapiyi bile calmadan gidiyormus

bizde ebaydan gitar almıstık abd deyken adamlar kapının önüne bırakıp kacmıslar gitarı insan bır kapı calar.kagıtları felan uzerınde duruyordu koskoca paketin :S

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde ebaydan gitar almıstık abd deyken adamlar kapının önüne bırakıp kacmıslar gitarı insan bır kapı calar.kagıtları felan uzerınde duruyordu koskoca paketin :S
    benim arkadasda kamera almis. evden cikarken gormusler yerde. kapiyi falan calmamislar... onun icin arkadas bana da netten birsey alma falan diyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum şuan san francisco dayım apple mağazasına uğradım ve amerikan vatandaşı değilsen satamayız dediler new york ta dediğin yerden sıfır iphone 3gs hiç bir koşul olmadan alabilirmiyiz ve fiyat 600 dolar mı ayrıca n97 de zaten kontrat filan yok değil mi yardımcı olursan sevinirim teşekkürler şimdiden

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

apple store dan zaten kontratsiz telefon alamazsin.... Amerikan vatandasi olsan bile...

Unlock telefon zaten turistler icin veya at&t yi kullanmak istemeyenler icin... apple store disinda satilan tum teller unlocked ve kontrat yapma diye birsey yok. Parayi verip direk aliyorsun...

Ayrica 3g nin fiyati 600$..... 400$ demistim ama japon mali cakma iphonemus o... magazalara sorunca direk 400$ olan japon malinin fiyatini soyluyorlar. dun arkadasa almaya kalkinca farkettik... Gezdigim 10 dukkana tekrardan gidince hepsi cakmasini soyledi. Orj isteyince 600$ dediler... Hepsinde ayni taktik....

Daha onceden 400$ demistim. Kusura bakmayin.

Nokia yi istedigin yerden alabilirsin... Nokia da zaten kontrat olayi yok. Tum telefonlar unlocked zaten... nokia store falan gidip veya amazon.comdan ucuza alirsin...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yaa bn n97 alcaktim ama daha minnesota cewresne gelmemis tel yikildim. bestbuyda 600 dolara iphone 3gs buldum ama lockede diolar tele nasil unlockede yapabilirm biliomusnz wea turkiyede telfoncular unlocked yapio mu hic bi fikri olan war mi ona gore alcam yada eylulu beklicem newyorktan alcam

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bilgisayarina programlari yukleyince yapabilirsin. telefoncuya para vermene gerek yok. Hatta baska bi imei yi kopyalayarak telefonu kaydettirmenede gerek yok. ama imei klonlama yasal degil...

Gerekli programlarin oldugu siteyi yazamiyorum buraya reklam olur diye. Istersen pmden atarim...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

saol krdsm ya pmden atarsn sen yanı alıyım dıosn bı sorun olmaz yanı krdsm dımı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Eski versiyonda yapabiliyordun. Yenisinde de ayni programlar var. sorarsin soyleler zaten. Ona gore alirsin. Ayrica link atarmisin bestbuy in :s

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben bestbuya sordum iphone için onlarda kontrat yani amerika vatandaşlığı istiyor arkadaşım sen nasıl alabiliyorsun

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende sasirdim. Link istedim bakalim. Ki 2 cesit iphone var. Kontratli yada konttratsiz.... kilitli iphone ilk kez duydum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende 3gs almayı düşünüyordum ama satılmıyorsa nokia n97 alacağım herhalde bazı özellikleri 3gs ten daha iyi 3 gün sonra new yorka geliyorum oradan alacağım bu telefonalra türkçe dil desteği yükleniyormu biliyormsun

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet yuukleniyor. Cok kolay. Alinca yardimci olurum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sen ne öneriyorsun sence hangisi daha ii ben 3 gs almak istiyordum ama biraz zahmetli alış işi new yorkta karşılaştırıp almak mı daha ii

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tuh topigi unuttum bu arada benim makina şu anda elimde kullanıyorum

..hali hazrda turkiyedeyim yakında amerikaya giderim

mkinaya aloışmak biraz zaman alıyor bende onceden iphone kullandıgım için haliyle aynı dokunma teknolojisini bekliyorsunuz fakat biraz farklı nokianınki ama iphoneden daha cok begendigimi soyluyebilirim ..1-2 hafta kullandıktan dokunma teknolojisine alıştıktan sorna tlefonu daha iyi anlarsınız

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet yuukleniyor. Cok kolay. Alinca yardimci olurum
    Alıntı richard99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tuh topigi unuttum bu arada benim makina şu anda elimde kullanıyorum

..hali hazrda turkiyedeyim yakında amerikaya giderim

mkinaya aloışmak biraz zaman alıyor bende onceden iphone kullandıgım için haliyle aynı dokunma teknolojisini bekliyorsunuz fakat biraz farklı nokianınki ama iphoneden daha cok begendigimi soyluyebilirim ..1-2 hafta kullandıktan dokunma teknolojisine alıştıktan sorna tlefonu daha iyi anlarsınız
    abartmaya da gerek yok. Iphone da multi touch var. Nokia yanina bile yaklasamaz. nokia nin ekrani kotu degil ama iphone kadar iyi degil.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@safab yalan soyluyms gibi yapmmassn daha iyi olur bi bilgi ogrendim onu paylastim. yksa bende en az 1 aydir arastrdm we kontratsz faln satmiolardi ama hep web sitesindeki caht kismindan konsmustum.dun sehire inme firsatim oldu adama sordum adam eet satiyoruz diyince sok oldum bnde inanamadm.aama locked dedi tel onu acman lasm faln dedi. hatta manhattanla lockede tel nasil acilir onu bile sordum cnku almayi dusunuyodm ama baktim krsk is n97 almaya karar werdim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar şuan new yorktayım ve n97 yi aldım ilk başta bi update varmış onu tam anlamadım yapamadım nasıl yapılacak bilen varsa yardımcı olurmu ayrıca türkçe yi nasıl yükleyeceğiz yardımcı olursanız sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı safab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şuan new yorktayım ve n97 yi aldım ilk başta bi update varmış onu tam anlamadım yapamadım nasıl yapılacak bilen varsa yardımcı olurmu ayrıca türkçe yi nasıl yükleyeceğiz yardımcı olursanız sevinirim
    update nasıl yapılır bilmiyorum fakat dil yükleme ile ilgili 3 link buldum ancak N97 de uygulanır mı ondan emin değilim (sonuçta yeni model bir telefon) iyice okuyup bir şeyler yapılabilir.
    bana sorarsan Türkce yapmak için telefonun Türkiye'de yaygınlaşmasını beklemek en iyisidir.
    http://www.zapita.org/nokia-telefonl...k-t15416.html?
    http://www.cepilan.com/vbb/showthread.php?t=19530
    http://www.cepforum.com/forum/symbia...ri-104112.html

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kaca aldin..nasil memnunmusn
    bnde iphone 3g aliyorum
    S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

update gerekli degil ama yaparsan iyi olur. Updateli versiyonda ram kullanimi azaltilmis telefon daha hizli, telefon ana hafizasi artirilmis. vb. Bi lac eksik giderilmis...

laptopun varsa once pc suite falan indir. Sonra nokia nin sitesine gir gorursun zaten. orada ne yapacagin yaziyor. Cok basit bi islem..

Update yaparken telin sarjina, pcnin kapanma olasiligina dikkat et. Yarida olurda elektrik giderse bazen ciddi hasarlar olusabiliyor..

Telefonu turkce yapabiliyorsun.bunun icin nemesis programi ve turkce kodu gerekli. Kodu yoksa elinde soyleyebilirim ama ing. Kullanmak daha iyi gibi simdilik. Nokia normal ing cikargtirsa onu yukle daha iyi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1) n97 oyun acısından benim icin bi hayal kırıklıgı oldu oyunları iphone oyunlarının kalitesinde değil zamanla guzel iyi oyunlar cıkarmı bilmyorum acıkcası ama iphone şimdilik n97nin cok onunde

.
    2) kulaklık seside cok iyi degildi orjinal nokia kulaklığını kullanmıyorum sony marka bi kulaklık taktım ses cok daha iyi şimdi

bunların dışında bahs edebileceğim bir eksiği yok

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

apple store dan zaten kontratsiz telefon alamazsin.... Amerikan vatandasi olsan bile...

Unlock telefon zaten turistler icin veya at&t yi kullanmak istemeyenler icin... apple store disinda satilan tum teller unlocked ve kontrat yapma diye birsey yok. Parayi verip direk aliyorsun...

Ayrica 3g nin fiyati 600$..... 400$ demistim ama japon mali cakma iphonemus o... magazalara sorunca direk 400$ olan japon malinin fiyatini soyluyorlar. dun arkadasa almaya kalkinca farkettik... Gezdigim 10 dukkana tekrardan gidince hepsi cakmasini soyledi. Orj isteyince 600$ dediler... Hepsinde ayni taktik....

Daha onceden 400$ demistim. Kusura bakmayin.

Nokia yi istedigin yerden alabilirsin... Nokia da zaten kontrat olayi yok. Tum telefonlar unlocked zaten... nokia store falan gidip veya amazon.comdan ucuza alirsin...

IPHONE 3G 600 dolar mi simdi manhattan N97 de 599 dolar son fiyat mi hahaha piyasa manhattandan sorulur
    Wat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)