Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 109 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: laptop icin ne onerirsiniz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hic kimse sony vaio'lardan bahs etmemis. en rahat touchpad sony vaio'larda.gecen sene toshiba ve sony vaio aldim. sony vaio'u tek gecerim.
    fiyatlar şu anda çok da ucuz değil, max bu fiyatlardan ne kadar oranda düşebiliyor, bir de amerika da iken ne kadar sıklıkla kontrol etmek gerekir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

BestBuy, Circuit City gibi mağazalarda kampanyalar her pazar günü güncellenir. Başka yerlerden takip etmek isterseniz edealinfo.com var. Kullanıcıların eklemeleriyle devam ediyor.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BestBuy, Circuit City gibi mağazalarda kampanyalar her pazar günü güncellenir. Başka yerlerden takip etmek isterseniz edealinfo.com var. Kullanıcıların eklemeleriyle devam ediyor.
    circuit city'yi Best buy satin aldi
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Zaten fiyatları çok yüksekti. Rebate ile falan uğraştırıyolardı. Allah cezalarını vermiş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben laptopumu yanımda götürmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz arkadaşlar aydınlatın ben ve beni gibileri

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

götür tabi laptopunu yanında büyük kolaylık.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben 999 dolara macbook alıcam. baya gösterişli alet. 1200 dolar olan modelinin Türkiyedeki fiyatı kdv dahil 1400 küsür EUROydu. teknosada böyleydi en azından,diğer yerlerde ne kadar bilmem.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

macbook yada 14.1" kaliteli bi laptop almayı düşünüyorum. 15.4" hp pavilionum var. 3 kg laptop taşımaya üşeniyorum artık yemin ettim. 14.1" den 1 cm büyük laptop almam.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben laptopumu yanımda götürmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz arkadaşlar aydınlatın ben ve beni gibileri
    Her türlü iletişim , yer bulma , can sıkıntısını yenme , bilgi alma gibi önemli durumlarda ihtiyacının olacağı önemli alet bende almanı tavsiye ederim .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar sizce bu nasıl?
    http://www.bestbuy.com/site/olspage....=1218045569785

özellikler şöyle

Intel® Centrino® 2 processor technology with interrelated Intel® Core™2 Duo mobile processor P8600
    Intel® Cantiga PM45 chipset, Intel® 5100 Wireless-N network connection (802.11b/g/n) and extended battery life.
    4GB DDR3 memory
    For multitasking power, expandable to 8GB; 1066MHz frontside bus, 3MB L2 cache and 2.4GHz processor speed.
    Blu-ray Disc-enabled DVD±RW/CD-RW drive
    Features read support for next-generation Blu-ray Disc (BD-ROM). Double-layer support using compatible DVD+R DL and DVD-R DL media.
    16" high-definition WLED display
    With 1336 x 768 resolution showcases your movies and games in stunning clarity.
    320GB Serial ATA hard drive (7200 rpm)
    For fast read/write times.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizce bu nasıl?
    http://www.bestbuy.com/site/olspage....=1218045569785

özellikler şöyle

Intel® Centrino® 2 processor technology with interrelated Intel® Core™2 Duo mobile processor P8600
    Intel® Cantiga PM45 chipset, Intel® 5100 Wireless-N network connection (802.11b/g/n) and extended battery life.
    4GB DDR3 memory
    For multitasking power, expandable to 8GB; 1066MHz frontside bus, 3MB L2 cache and 2.4GHz processor speed.
    Blu-ray Disc-enabled DVD±RW/CD-RW drive
    Features read support for next-generation Blu-ray Disc (BD-ROM). Double-layer support using compatible DVD+R DL and DVD-R DL media.
    16" high-definition WLED display
    With 1336 x 768 resolution showcases your movies and games in stunning clarity.
    320GB Serial ATA hard drive (7200 rpm)
    For fast read/write times.
    özellikleri iyi (sadece ekran kartı hakkında bilgim yok) ama paraya dell yerine sony gibi daha kalite markalar alabilirsin. Fiyatı bence pahalı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sonyler de pahalı oluyor genelde ddr3 özelliği olması dikkatimi çekti
    güvenilir bir kaynaktan aldığım son bilgilerden sonra pc ayrımı yapmıyorum
    yok çinde üretiliyormuş bilmem ne diye
    fabrika aynı departmanlar farklı olduktan sonra

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonyler de pahalı oluyor genelde ddr3 özelliği olması dikkatimi çekti
    güvenilir bir kaynaktan aldığım son bilgilerden sonra pc ayrımı yapmıyorum
    yok çinde üretiliyormuş bilmem ne diye
    fabrika aynı departmanlar farklı olduktan sonra
    ddr3 yavaş yavaş laptoplara koyulmaya başlandı. Ama biz laptopları temmuz-ağustos-eylül gibi alacağız( ben dönmeden 1 hafta önce alacağım). O zamana kadar ddr3 tüm laptoplarda standart olur

Geçen hafta hepsiburada.com dan arkadaşım hp pavilion aldı 1390 ytl.

Intel Core 2 Duo 2.53 GHz 6 MB
    2 GB DDR2 667 MHz Ram
    250 gb harddisk
    NVIDIA GeForce 8400M GS ekran kartı vb. özellikleri vardı.

Bu arada tüm firmaların parçaları aynı yerden geliyor. Zaten dünyada 2 sadece 2 tane üretici firma var. Tüm firmalar sadece dış görünümünü yapıyor. Ben hep hp pavilion aldım. Dış görünüşü hoşuma gidiyor diye

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

biz gelene kadar da ddr3ler hepsinde olur doğru diyosun da o zamana kadar bu da ucuzlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

PEKİ oradan laptop aldığımızda,dahali wifi si olsa bile. nasıl nete gireceğiz,amerikada bedava mı internet servisleri .nereye sokacağız fişi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben amerikadan toshıba laptop getirtmiştim düşürdüm ve cdroom kırıldı acaba bende faturayla gitsem tamir ettirebilirmiyim.birşeyler söyleyebilirseniz sevinirim.teşekkürler.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

turta ve manhattan nick li arkadaşlarım önceki sayfada yazmışlar macbook alıcam usa dan demişler.

arkadaşlar bende 2 senedir macbook 13inch white kullanmaktayım ve çook memnun kaldım uzun süre elektrike bağlamadan bataryadan kullanabiliosunuz.ayrıca içindeki işletim sistemi bence dünyada bir numara mac os x leopard ayrıca macbook veya apple imac alıcak,almayı düşünen arkadaşlara program,oyun konularında her türlü yardım edebilirim kazanılmış olan tecrübelerime ve macintosh program arşivime dayanarak söylüyorum.
    şimdiden macintosh almayı düşünen arkadaşlara EN DOĞRU SEÇİM diyorum ve destekliyorum....

ayrıca 13inch den büyük olan laptopları almanın neresi mantıklı diye diğer arkadaşlara soruyorum.13inch den büyük laptopları nasıl taşıyacaksınız ağır ve büyük olurlar.bataryaları uzun süre sizi götürmez.ama siz diyorsanız biz laptoplarda güç isteriz işlemci,ram,ekran kartı,harddisk büyük olsun derseniz işte o zamanda ben sorarım size oyun oynamak için bu özellikleri yüksek düşünüyor ve laptopları aldıktan sonra bataryalarını çıkarıp elektriğe takıp evinizde odanızda masanın üstünde koyup kullanacaksanız neden laptop alıyorsunuz gidin masaüstü alın derim.
    bu fikrimi paylaşmamın amacı arkadaşlar;türkiyede karşılaştığım arkadaşlarımın birçoğu böyle yapıo ve neresi mantıklı bunun hep kendime sormuşumdur o yüzden laptop la masaüstü lerin amaçlarının ne olduğunu düşünüp ona göre laptop seçelim veya masaüstü almayı düşünelim.umarım kimseyi kıracak bişi yazmamışımdır.
    sadece herkesin kafasında bir soru işareti uyandırmak istedim.....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

scuba87 'ye katılmaktayım. Bir ürün almadan önce mutlaka amaç belirlenmeli. Neden ve Niçinler sorgulanmalı.

Böylelikle ürün alacağınız zaman daha sağlıklı seçim yaparak sonradan keşke dememiş olursunuz. Böylece çevremizi teknoloji ürünleri kirliliğine dönüştürmemiş oluruz.

Laptop diyorsun, oyun diyorsun. Oyun oynamak için alıyorsan laptop alınmaz, mantıksız bir seçim olur. Laptoplar oyun için değildir arkadaşlar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Bahauddin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben amerikadan toshıba laptop getirtmiştim düşürdüm ve cdroom kırıldı acaba bende faturayla gitsem tamir ettirebilirmiyim.birşeyler söyleyebilirseniz sevinirim.teşekkürler.
    türkiye garantisi olsa da zaten yaptıramazsın. Çünkü senin hatan

Amerikaya gidince uyumlu cdroom'unu alırsın sadece. Türkiyeye gelince eskisini çıkartıp yenisini takarsın.

Yapamam deme çok basit Laptopun altında bi vida var. yanında yuvarlak simge var. Onu çıkart zaten direk çıkıyor Yapamassan resimle yardımcı olurum :P

Türkiyede Servise götürünce de değişirler ama ek olarak 40$+ kdv teknik servis ücreti alırlar senden Tabi cdrooma bi 40-50 ytl kar koymalarını saymıyorum bile.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)