Work and Travel 2025
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CHİCAGO Six flags te Çalısacaklar Ev kiralıyalım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart CHİCAGO Six flags te Çalısacaklar Ev kiralıyalım

CHİCAGO Six flags te Çalısacaklar , 2. iş imkanı nı six flags yakınlarında bulabılecegımızı varsayanlar için yine oralarda eve cıkmak cok makul olur. İşe gidip gelmelerde extradan efor harcamayız. Ev kiralıyacakları göreyim ???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Six Flags'de çalışacaksan işveren sözleşmende onların sagladıgı konaklamayı zorunlu tutuyor Kodakta çalişacaksan herhangi bir zorunluluk yok alternatifleri düşünebilirsin.Six Flags çevresinde yürüme mesafesinde ev bulabilmen hiç kolay olmıycak çevrede eşyalı ve uygun fiyata ev bulmak çok zor ama iyi şanslar sınırları zorlamak lazım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Hocam bendede şirketin konaklaması dışında kalmak yasaktı ama arkadaşlarla çıkıp bi evde 6 kişi kalmıştık.Yani insanların insiyatifinde biraz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı teamo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Six Flags'de çalışacaksan işveren sözleşmende onların sagladıgı konaklamayı zorunlu tutuyor Kodakta çalişacaksan herhangi bir zorunluluk yok alternatifleri düşünebilirsin.Six Flags çevresinde yürüme mesafesinde ev bulabilmen hiç kolay olmıycak çevrede eşyalı ve uygun fiyata ev bulmak çok zor ama iyi şanslar sınırları zorlamak lazım
    aynen KODAK fotografcılık işi. oraları bilion galıba . NE diyosun ? fotografcılık işi mantıklı mı ? 8dolar 35hour per week konaklamayada 320dolar diolar. ama konaklma uzakmış.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eğlenceli ama çok kolay olmayan bir iş ben geçen yıl çalışmıştım bu yıl da gidiyorum aynı yere Chicago çok nemli bir yer ayakta çalışıyosun geçen yılki managerler değişti bu yıl gelenleri bende tanımıyorum alacağın saat konusunda birşey diyemem işler biraz senin iyi çalışmana çok fotograf çekmene ve bu fotografların satılmasına bağlı bunlar zorlukları ama Chicago bana göre Amerikanın en güzel şehri izin günlerinde rideler ücretsiz geçen yıl çok eğlenmiştik diğer arkadaşlarla birlikte inşallah bu yıl da öyle olacak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eğlenceli ama çok kolay olmayan bir iş ben geçen yıl çalışmıştım bu yıl da gidiyorum aynı yere Chicago çok nemli bir yer ayakta çalışıyosun geçen yılki managerler değişti bu yıl gelenleri bende tanımıyorum alacağın saat konusunda birşey diyemem işler biraz senin iyi çalışmana çok fotograf çekmene ve bu fotografların satılmasına bağlı bunlar zorlukları ama Chicago bana göre Amerikanın en güzel şehri izin günlerinde rideler ücretsiz geçen yıl çok eğlenmiştik diğer arkadaşlarla birlikte inşallah bu yıl da öyle olacak
    Anladım , pekı 2. iş için sorun yaparlar mı ? yada durmadan shift degısıklıgı fılan oluyor muydu yoksa bellı saatler arasında mı hep shiftin yanı sabah 8 aksam 4 gıbı . sımdıden tesekkurler dostum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Rica ederim 2. iş çok zor saatlerin çok değişken çıkış saatin hiç belli olmuyor izin günleri de aynı şekilde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Rica ederim 2. iş çok zor saatlerin çok değişken çıkış saatin hiç belli olmuyor izin günleri de aynı şekilde
    peki genel olarak sabah kacla aksam kac arasından bahsedıyosun? . yanı aksam 10 sabah 4 iş bulsam gece işi yanı etkılemez heralde dımı . gece 12 lere kadar acık mı orası ıntermet sıtesınde bulamadım acılıs kapanıs saatlerını de.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sabah 9.30 aksam 10a kadar acık çalışabilirsin tabi de iş yorucu bir iş dediğim gibi 2. işi çok zor kaldırırsın şimdi yaparım ederim diyo olabilirsin ama gidince beni gayet iyi anlıycaksın bende aynı şeyleri düşünüyodum çünkü gitmeden

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi öbür türlü para gecmıcek kı elıme yahu , amerıka turu yapamadan dönucez bu işi kabul edersem . ama şimdi fotografcılık olunca ınsanlarla muhatap olucan hıcdurmadan bay ingilizce seve seve gelısecek ne dıyosun sence bunu mu secmelı , overtıme fılan yaptırırlar mı yaptırırlarsada kac saate kadar calısanı gördun yada sen kac saat calıstın ortalama. olurunada bırakmak ıstemıom gıdınce göruruz gıbılerınden

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

managerler değişti şimdi geçen yılkiler veriyordu ama bunda da çok birşey değişiceğini sanmıyorum 50 60 saat aldığım olmuştu benim işe ısındıktan sonra ama ilk bir kaç hafta çok fazla birşey bekleme sen işe tam alışmamış olcaksın managerler seni yeni yeni tanıyo olucak sonradan almaya başlarsın overtime

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

I am in )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Six flags in ayarladıgı yerlerde 3 -4 kişi kalınıyormus ve 350 400 dolar aylık o fıyatlara 2 kısı sıx flags e bısıklet le 10 15dakka mesafelı evler var. kırası da 600 800 arası aynı fıyata tekabul edıyor . Bı kısı benımle eve cıkmak ıstıyen arıyorum . Evler esyalı ve süper basket sahası hauzu fılan da var . Come on !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)