Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 42 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Jerssey de Dondurmacilik???

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Methgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Job Fair de karambole de olsa bu işi seçtiğimizden o andan itibaren kararı vermiş olduk. Dağ otellerine, fast food restaurantlarına ve ıssız yerlere gitmektense bu işi seçtiğim için mutluyum. İnşallah bir problem çıkmaz.
    en azindan travel kisminda cok fazla bir masrafimiz olmaz sanirim...Mesela orta amerika da oldugumuzda new york taraflarina gelmek istesek o masraflardan bir nebze de olsa yirtmis olacagiz diye dusunuyorum.

garson olarak gidip de bulasikcilik yapan arkadaslarim var... oyle bir is yapacagima bu isi yaparim dedim ben de....

Travel icin de guneye miami floridaya filan mi insek....
    ya da new York tarafina mi gitsek
    yoksa arac alip ikisine bir den mi gitmek iyi olur

simdilerde onu dusunmeye basladim.... sanki work kismini halletmis gibi bunlar geldi aklima....=)=)

simdilik tek sorun new jersey de cok turk olmasi.... =)=)
    Konu captain89 tarafından (03-01-2012 Saat 06:12 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Miami, Florida daha ilgi çekici geliyor.

Hala gireceğim 1 sınav var. Bunlardan önce vize ve işin iptal olması ihtimalleri korkutuyor beni. Yoksa oraya gittikten sonra bunları daha çok düşünürüz

Şuan transkript alımı ve vize görüşmesi var. Gerçi daha danışman firma aramadı. Mail attığımda ise "Bize konsolosluk haber vermedi daha." diye bir cevap aldım. O zaman bu forumda yakın zamanda vize görüşmesine gidecekler veya görüşmeye gidip vize alanlar nasıl olabiliyor o da ayrı bir konu. Bundan sonra da daha ehliyet çevirme işi var. Bunların koşuşturması bitsin bende dalıcam hayallere

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaslar bu isin ds formu sirketin sabit ucreti kabul etmeyip sozlesme maddelerini degistirmek istemesinden dolayi gelmeyecek..haberiniz olsun....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bana şirketimden gelen mail de amerika dışişleri bakanlığı ehliyet gerektiren işlerde vale ve ya başka türlü sürücülük gerektiren işler yasaklanmış. bu yüzden bu iş seçilemiyormuş yeni bir iş seçmem gerekiyormuş. sizce bu ne kadar mantıklı normalde dışarıda araba kullanabilirken iş için kullanamıyorum :S ben en başta bu işi seçmiştim tüm evraklarımı hazırlamış ds formlarımın gelip vize görüşmesine gitmeyi bekliyordum ama herşey suya düştü :S gerçekten böyle bir yasak var mı ? amerikan konsolosluğuna ve washington da ki türk konsolosluğuna böyle bir şey varmı diye mail attım. gerçekten saçma geldi ve insanın siniri bozuluyor üzülüyor :S

BannedUser
    Guest

Hemen ogreniyorum buradan takip et.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı hooijdonk17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana şirketimden gelen mail de amerika dışişleri bakanlığı ehliyet gerektiren işlerde vale ve ya başka türlü sürücülük gerektiren işler yasaklanmış. bu yüzden bu iş seçilemiyormuş yeni bir iş seçmem gerekiyormuş. sizce bu ne kadar mantıklı normalde dışarıda araba kullanabilirken iş için kullanamıyorum :S ben en başta bu işi seçmiştim tüm evraklarımı hazırlamış ds formlarımın gelip vize görüşmesine gitmeyi bekliyordum ama herşey suya düştü :S gerçekten böyle bir yasak var mı ? amerikan konsolosluğuna ve washington da ki türk konsolosluğuna böyle bir şey varmı diye mail attım. gerçekten saçma geldi ve insanın siniri bozuluyor üzülüyor :S

Su an senle ayni durumdayim. benim senin gibi hayallerim suya dustu. Her sirket farkli bir sey soyluyor. bana denilen sirketin sabit ucreti kabul etmeyip sadece prim uzerine calistirmayi isteyip sozlesme maddelerinde degisiklik yapmak istemesi ve konsolugun da bunu onaylamamasi yonude. Tecrubeli arkadaslar bilgilerini aktaracaktir. Ben de beklemedeyim Henuz ayrica texas ta bir su parkinda cankurtaranlik dusunuyorum suan.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ehliyet bilgileri için teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen ogreniyorum buradan takip et.
    bekliyorum çok teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su an senle ayni durumdayim. benim senin gibi hayallerim suya dustu. Her sirket farkli bir sey soyluyor. bana denilen sirketin sabit ucreti kabul etmeyip sadece prim uzerine calistirmayi isteyip sozlesme maddelerinde degisiklik yapmak istemesi ve konsolugun da bunu onaylamamasi yonude. Tecrubeli arkadaslar bilgilerini aktaracaktir. Ben de beklemedeyim Henuz ayrica texas ta bir su parkinda cankurtaranlik dusunuyorum suan.
    amerika konsolosluğundan ya da amerika daki türkiye konsolosluğundan cevap bekliyorum bana çok saçma geldi herkese farklı söylüyorlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben de anlamadım.Gelişmeleri buraya yazarım ama benle beraber baya bir kişi yerleşmişti bu işe (tahmini en az 20 kişi)Onların sanırım bu olaydan henüz haberi yok ....
    Alıntı hooijdonk17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerika konsolosluğundan ya da amerika daki türkiye konsolosluğundan cevap bekliyorum bana çok saçma geldi herkese farklı söylüyorlar

BannedUser
    Guest

Tekrar soyluyorum bu ısı ehlıyet ıle yapıyorsanız yanı satıs eger trucklarda ıse kesınlıkle yapmanız yasak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks