Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 11 Şubattaki vize görüşmem....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 11 Şubattaki vize görüşmem....

arkadaşlr bugün sabah erkenden oradaydım 7 gibi başladılar içeri almaya bende 7.10 gibi sıraya girdim ve buzzz gibi bi havada beklemeye başladık herkesde gerginlk bölee önceden gidenlerde bi rahtlık böle bi herkese anlatma derdi wardı=) sora işte önce taranıp geçtik falan yukarı çıktık falan derken belgeleri düzenlediler ardından gişe numarası verildi ben dedim noluo ya hemenmi falan tabi meersem önce kontrol için belgeleri ayrı gişelere gidiosun işte numara sölendi gitim belgelerimi kontrol ettiler buyrun numaranız sölendiinde parmak izi için kalkcaksnz dediler soraa bi süre sora bikez daha sölendi kalktım okadar şirin bi adam parmaklarımı koymamı falan istedi tabi heycandan terledigini gören beyefndi selpak warsa silermisn dedi bende hemen sildim işte sora eller titreyerek koyuorum falan.çnkü sona gelioruzz diorum artık son aşama derkenn otrup bekledikk bu arada not olarak düşmeden edemicem arkdşlar ben bukadar kalabalık beklemezdim inanlmaz kalabalık oluo ya bölee kim nereye gidio kim napıo takip edemiosunz yani numaraları dinlemezsen olmuo falan.işte sora sırayla bu işlemleri ypaanlar oturup bekliolar ilk 3 gişe doldu birden 2 erkek 1 bayan geldi ve otrdular önce sıraylaydı sora karışık olarak çaırdılarr ve sıra bana geldi ben kendimden öncekileri dinleyerek heycanımı artırmaya çalştım resmen=)) yanımda bi teyze wardı damadı warmış amerikada normal vize istiodu koltkta oturrken bacaım titriodu teyze bana dediki iyimisn oglum çagırmam greken birileri warmı falan yani neseki baırmadı fazla kimse duymadıı=) ardından 617 denildi ve kalktımm=)

--hello
    **hello
    --how are you today
    **ii siz
    --thanks.(bi süre belgeler bakıp daha sora pc ye bişeler girerek) nerede okyorsun
    **Eastern Meditterranean University
    --bölümün ne
    **işletme fakat hazrlıktaım
    --Liseyi nerede okudun dedi ve ben hemen sorry dedim(ne bilimm şaşrdım ya birden üniden liseye geçtik acaba noluo dedim orda)
    **İskenderun in turkey dedim
    --ismi neydi die sordu
    **Şemsettn Mursaloglu high scholl falan ddm...
    --yüksek bir sesle esneyerekk not dökümünü açtı okeeeeyy dedii
    **tam o sırada devreye girerek bizim oklmzdaki sistemin brkç farklılıgını anlatmam gerekiodu anlattım ve oke stop dedi kes sesni der gibi=) (birtek burada çok konştum)
    --ardından baktı baktıı ve amerikada nereye gideceksin dedi
    **garberville in san francisco dedim
    --nerede çlşcaksn dedi
    **otelin ismini söledim
    --baban ne iş yapıyor dedi
    **devlet memuru emekliis oldunu söledim
    --anemi sordu
    **onunda devlet memuru emeklisi oldunu söledim
    --ardından bir süre drupp bilgisyrda bişeler dolduruppp açık yeşil kaıdı verdi elime ds ile sevis gelince yolayın biz size yolicaz dedi ve işim bitti.....

arkdşlar öncelkle bu anlattııgım görüşme kısmı 1.5- 2 dakika sürdü en fazla oda arada ben biraz fazla konştuum için yoksaa geçio hemenn vede ben egerki vizeyi alrsam gerçekten bukadar kolaymı dicem hani kimseye heycan yapmaın diememm o işin tadı sanırım hayatmz boyunca böle heycanlanmamz lazımm sanıırm onunda tadı war ama nabalım olcakk geçio ve geçince oh çekiorz...

bi sorum war arkdşlar bana açık yeşil kaıt veirldi benle beraber çıkan bi çocukda ise koyu yeşil wardı.ben görüşme sırasında baktım duwarda beyaz açık yeşil ve koyu yeşil wardııı bilgisi olan warmı? yani bu yeşillerin bi farkı yok sanırım deilmi şirketim öle bişe yok dedi %97 aldın dediler hatta biletmi almamı sölediiler=))ama tabi beklemem gerektiini biliorum ve ben olurda bişe çıkar die düşünüorum çnkü napim yanii.... bu arada not orada benim girdiim adam deil fakat dier adam ve kadın inglzce bilmeyenlere türkçe konştkları olduu benden sölemesi...zaten hep sölendii gibi dersler kötyse inglzceye yükleniolar dersler iyiyse 30 saniyede bitio...
    arkadaşlar bu kagıt olayıyla ilgli bilgisi olan warmı şirket yeşil ve beyaz war dedi koyu yeşil yok dedi ama gidenlerin dikatını çekmiştir belkiiii...
    Bu şekilde bitti arkadşlar buradan yardım olmak isterim sizlere sorularınz falan warsa elimden geldiince...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bişey sorucam peki..benim gideceğim yer kesin belli değil henüz..bana da sorarmı nereye gidiceksin diye??sonucta ds formum gelmedı henuz?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bugün öle wardı bi arkdşm sorduklarında herhangi bi yeri sallamş ve mc donalds demiş eer istersen henüz belli deil dersin istersenn bu arkdş gibi sallayabilrsnn ama şirketdekiler onun ds 156 sına falan yazmşmydı hatrlamıorum ama yani sana sormazlar snaırım sorrlarsada sölersin....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayırlı olsun Firster
    ama ne de n sabahın korunde yapıyolar bu vize gorusmesini annamadim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı DEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Firster
    ama ne de n sabahın korunde yapıyolar bu vize gorusmesini annamadim
    yani zaten 9da olanlar falan herkess sabah ilk dakikalardan itibaren girebilolardı ama hep sabahtı ben giderken çevreme baktım girenleri göremedim bilmiorum gerçi ama sabah oluo uykusuzluk bitirio nabalımm=))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benım görüşmemde yarın sabah..4.sınıfım , iş sözleşmem var,ortalamam 2.29 umarım zorlamazlar..umarım uyuyabılırım bu gece..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı n.erdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım görüşmemde yarın sabah..4.sınıfım , iş sözleşmem var,ortalamam 2.29 umarım zorlamazlar..umarım uyuyabılırım bu gece..
    Sen benim için çok önemlisin .. Nedenmi ? Benimde 2.29

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

son sınıfmısın sen de?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

yok ben 3. sınıfım ama 2.29 un memurların üzerinde yarattığı izlenimi ve ne tür tepki vereceklerini inşallah yarın akşam öğreneceğim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ve vize görüşmen ne zaman

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yarın akşam zor olabılır cunku ızmıre donucem bi aksilik çıkmazsa..çarş gunu öğrenebilirsin artık

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı FirsTeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlr bugün sabah erkenden oradaydım 7 gibi başladılar içeri almaya bende 7.10 gibi sıraya girdim ve buzzz gibi bi havada beklemeye başladık herkesde gerginlk bölee önceden gidenlerde bi rahtlık böle bi herkese anlatma derdi wardı=) sora işte önce taranıp geçtik falan yukarı çıktık falan derken belgeleri düzenlediler ardından gişe numarası verildi ben dedim noluo ya hemenmi falan tabi meersem önce kontrol için belgeleri ayrı gişelere gidiosun işte numara sölendi gitim belgelerimi kontrol ettiler buyrun numaranız sölendiinde parmak izi için kalkcaksnz dediler soraa bi süre sora bikez daha sölendi kalktım okadar şirin bi adam parmaklarımı koymamı falan istedi tabi heycandan terledigini gören beyefndi selpak warsa silermisn dedi bende hemen sildim işte sora eller titreyerek koyuorum falan.çnkü sona gelioruzz diorum artık son aşama derkenn otrup bekledikk bu arada not olarak düşmeden edemicem arkdşlar ben bukadar kalabalık beklemezdim inanlmaz kalabalık oluo ya bölee kim nereye gidio kim napıo takip edemiosunz yani numaraları dinlemezsen olmuo falan.işte sora sırayla bu işlemleri ypaanlar oturup bekliolar ilk 3 gişe doldu birden 2 erkek 1 bayan geldi ve otrdular önce sıraylaydı sora karışık olarak çaırdılarr ve sıra bana geldi ben kendimden öncekileri dinleyerek heycanımı artırmaya çalştım resmen=)) yanımda bi teyze wardı damadı warmış amerikada normal vize istiodu koltkta oturrken bacaım titriodu teyze bana dediki iyimisn oglum çagırmam greken birileri warmı falan yani neseki baırmadı fazla kimse duymadıı=) ardından 617 denildi ve kalktımm=)

--hello
    **hello
    --how are you today
    **ii siz
    --thanks.(bi süre belgeler bakıp daha sora pc ye bişeler girerek) nerede okyorsun
    **Eastern Meditterranean University
    --bölümün ne
    **işletme fakat hazrlıktaım
    --Liseyi nerede okudun dedi ve ben hemen sorry dedim(ne bilimm şaşrdım ya birden üniden liseye geçtik acaba noluo dedim orda)
    **İskenderun in turkey dedim
    --ismi neydi die sordu
    **Şemsettn Mursaloglu high scholl falan ddm...
    --yüksek bir sesle esneyerekk not dökümünü açtı okeeeeyy dedii
    **tam o sırada devreye girerek bizim oklmzdaki sistemin brkç farklılıgını anlatmam gerekiodu anlattım ve oke stop dedi kes sesni der gibi=) (birtek burada çok konştum)
    --ardından baktı baktıı ve amerikada nereye gideceksin dedi
    **garberville in san francisco dedim
    --nerede çlşcaksn dedi
    **otelin ismini söledim
    --baban ne iş yapıyor dedi
    **devlet memuru emekliis oldunu söledim
    --anemi sordu
    **onunda devlet memuru emeklisi oldunu söledim
    --ardından bir süre drupp bilgisyrda bişeler dolduruppp açık yeşil kaıdı verdi elime ds ile sevis gelince yolayın biz size yolicaz dedi ve işim bitti.....

arkdşlar öncelkle bu anlattııgım görüşme kısmı 1.5- 2 dakika sürdü en fazla oda arada ben biraz fazla konştuum için yoksaa geçio hemenn vede ben egerki vizeyi alrsam gerçekten bukadar kolaymı dicem hani kimseye heycan yapmaın diememm o işin tadı sanırım hayatmz boyunca böle heycanlanmamz lazımm sanıırm onunda tadı war ama nabalım olcakk geçio ve geçince oh çekiorz...

bi sorum war arkdşlar bana açık yeşil kaıt veirldi benle beraber çıkan bi çocukda ise koyu yeşil wardı.ben görüşme sırasında baktım duwarda beyaz açık yeşil ve koyu yeşil wardııı bilgisi olan warmı? yani bu yeşillerin bi farkı yok sanırım deilmi şirketim öle bişe yok dedi %97 aldın dediler hatta biletmi almamı sölediiler=))ama tabi beklemem gerektiini biliorum ve ben olurda bişe çıkar die düşünüorum çnkü napim yanii.... bu arada not orada benim girdiim adam deil fakat dier adam ve kadın inglzce bilmeyenlere türkçe konştkları olduu benden sölemesi...zaten hep sölendii gibi dersler kötyse inglzceye yükleniolar dersler iyiyse 30 saniyede bitio...
    arkadaşlar bu kagıt olayıyla ilgli bilgisi olan warmı şirket yeşil ve beyaz war dedi koyu yeşil yok dedi ama gidenlerin dikatını çekmiştir belkiiii...
    Bu şekilde bitti arkadşlar buradan yardım olmak isterim sizlere sorularınz falan warsa elimden geldiince...
    sence bi gün öncesinden ne yapılmalı??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kesinlikle ne kadar heycanlanma demiyorum ama sadece şunu diyorum okadar heycanlandm tamam o an geldi ve yukardaki soruları gördünüz sanırım bunların hepsini öle bi soruolar kii hadi sölede git der gibi yani gerçkten çok basit geçio bide not ortalmanzı söledinz bence not ortalamasıda gayett normall gerçkten bişe yapmana gerek yok uyumaya bak yeter ne kadar uyuyabilrsen okdar ii çnkü sabah yoruucu biraz ama uyumakta kolay olmuo bende dün gece öleydim ya... :S

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

firster,seninle aynı gün vize görüşmesine girmişiz,ama benim numaram 600 dü yani ilk sıra bende idi ve ben girdim,wala dediğin gibi görüşme kısa sürdü,biz çıkarken 607 numara görüşmeye giriyordu.Yeşil kağıdı bana da verdiler şirket eksik belgeleri göndercek heralde ona göre vizeyi gönderdekler.Şimdiden hayaırlı olsun...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ilk giren arkdş gözlüklü biriydii senmiydin? yanlş hatrlamıosam tabi.
    ya inş. almışızdır ama bilmiyorum ya kaç numarada görüştün sen?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)