Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İngilizce kurs önerisi !

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Standart İngilizce kurs önerisi !

Kurs araştırmaktan midem bulandı artık.

Malum, Wat hayallerim var seneye ve ingilizce öğrenmek istiyorum.

İstanbul anadolu yakasında bir kurs önerisi olan var mıdır?

Wall Street, British english gibi fırsatçı kurslardan ziyade, ekonomik ve kaliteli kurslar tercihimdir.

Ankara Üni Tömer'in Kadıköy şubesine gttim bugün, öğrenci için 330 TL imiş ama adamların kursları temmuzda başlıyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Amerikan kültür var biras pahalı ben orda eğitim aldım ama sana ooo kesin git demem çünkü iş kendinde bitiyor insanın yabancı hocalar giriyor dersimize %75 türk %25 yabancı ayrıca ben 1 kuru 2 defa aldığımda oldu ücretsiz alabiiyorsun geçmiyorsun o kuru ama taby para tuzagı bunların hepsi ... Bence otur evde az incele bi seviyeye gel sonra dışardan destek al çünkü eğer dil okuluna gidersen hemen gel seni beginnerdan başlatalm deyip paranı sömürüyorlar ....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı lm.Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikan kültür var biras pahalı ben orda eğitim aldım ama sana ooo kesin git demem çünkü iş kendinde bitiyor insanın yabancı hocalar giriyor dersimize %75 türk %25 yabancı ayrıca ben 1 kuru 2 defa aldığımda oldu ücretsiz alabiiyorsun geçmiyorsun o kuru ama taby para tuzagı bunların hepsi ... Bence otur evde az incele bi seviyeye gel sonra dışardan destek al çünkü eğer dil okuluna gidersen hemen gel seni beginnerdan başlatalm deyip paranı sömürüyorlar ....
    Yahu Amerikan Kültür'e geçen ay gitmiştim, 3 kura 2500 lira dediler.

Bugün de yine Amerikan Kültür'ün bir kampanyasına denk geldim, genç turkcell kampanyası varmış %40 indirim yapıyorlarmış, aradım, 3 kura bu sefer 4500 dediler. İndirimle 2500'e geliyormuş. Eh aynı şey değil mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Dostum İngiliz kültür'ü tavsiye ederim. Ben kendim göztepe şubesine gittim. Bir kuru bitirince istersen eğer aynı kuru sorgusuz sualsiz tekrar alabiliyorsun. Fiyat olarak da uygunlar. Derslerin yarısına Türk yarısına yabancı hoca gelir, ayrıca haftanın her günü çeşitli türlerde clubları var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Fiyat olarak gerçekten uçuk ve saçma bence fiyatları kalite olarak bakarsan orta düzey mükemmel diyemem denk geldiğin hocaya bağlı her işte bu böyle matematik hocan çok iyidir matematiği seversn .... Önemli olan kendin bişiyler yapman kimse senin beynine kelime sokamaz skı çalışmayla bol cümle yazmkala ve bol ing düşünmekle bu iş hallolur anca

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Clubber Lang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum İngiliz kültür'ü tavsiye ederim. Ben kendim göztepe şubesine gittim. Bir kuru bitirince istersen eğer aynı kuru sorgusuz sualsiz tekrar alabiliyorsun. Fiyat olarak da uygunlar. Derslerin yarısına Türk yarısına yabancı hoca gelir, ayrıca haftanın her günü çeşitli türlerde clubları var.
    Bugün aramıştım orayı, yetkili kadın baya bilgi verdi. Yarın kısmet olursa konuşmaya gideceğim bakalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Amerikan Kültür Derneğine kayıt oldum dün. Bugün de başladım kursa. İlk izlenimlerim olumlu. İki ay sonra beginner bitecek. İngilizcenin en zor kısmı burasıymış sanırım. Kime sorsam "Beginner'ı geç gerisi kolay" diyor. Doğru mudur?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Beginner daha anne deme evresi nasıl orayı geç kolay yaa .) şaka mı bu .) ben upper alıyorum hayatımdan duymadığım kelimelerle karşılaşıyorum kulak aşikarlığı bile yok daha beginner diyorsun sen yolun çok başı %5 i diyebilirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Beginner daha anne deme evresi nasıl orayı geç kolay yaa .) şaka mı bu .) ben upper alıyorum hayatımdan duymadığım kelimelerle karşılaşıyorum kulak aşikarlığı bile yok daha beginner diyorsun sen yolun çok başı %5 i diyebilirim
    Ama simple past'lar, past tense'ler vs. bilmeyen için sıkıntı değil mi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kulak aşikarlığı bile yok )
    Bu deyimi de ilk defa duydum. Turkceyi de gelistirmek lazim bi yandan(SAKA tabi ki...)
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu deyimi de ilk defa duydum. Turkceyi de gelistirmek lazim bi yandan(SAKA tabi ki...)
    Hahahahaha ben hiç dikkat etmedim o kısıma ya. Dikkat önemli tabii

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne deyimi ya kulak aşinalığı diyecektim de acelem vardı geri döndüm şimdi ayrıca benim türkçe grammer 0 geliştirmek lazım taby türkçemizi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı huntelaar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikan Kültür Derneğine kayıt oldum dün. Bugün de başladım kursa. İlk izlenimlerim olumlu. İki ay sonra beginner bitecek. İngilizcenin en zor kısmı burasıymış sanırım. Kime sorsam "Beginner'ı geç gerisi kolay" diyor. Doğru mudur?
    Daha önce İngiliz Kültür de şimdi de Amerikan Kültür'de (zaten ikisi birbirini kopyalayan kurslar, hatta aynı kitapları kullanıp İngiliz Kültür de Amerikan ingilizcesi gösteriyolar) çalışan bir İngilizce öğretmeni olarak şöyle diyebilirim; beginner dediğin A1 kuru bittiğinde gramer alt yapın oturmuş olucak. Tabi o alt yapının oturması hiç kolay değil, iki derste bir yeni bir gramer yapısı çıkıcak karşına. present perfect dahil tüm ana tense leri o kur içinde görüceksin, düzenli çalışmazsan kur sonunda aklın çok karışır. İleriki kurlarda kelime düzeyi zorlaşıcak gitgide, daha ağır kelimeler çıkıcak. Tense lerde de daha karmaşık formlarını görüceksin. A1-A2 bu şekilde geçer kelimeler çok ağırlaşmadan. B1-B2 de direk kelimeler can sıkıcı olucak, deyimler, phrasal verb denen gıcık gereksiz kalıplar çıkıcak bol bol. Ama kesinlikle kolay değil, dil öğrenimi ilerledikçe zorlaşır, sadece alt yapı aşamasını atlatmış olursun Öyle yani. Çalışırsan hiçbir kur zor gelmez, ödevlerini yap hocalarını dinle uslu bir öğrenci ol yeter Bir de konuşma kulüpleri olur mutlaka, onlara katılmaya çalış. Konuşma geliştirmek için tek fayda o kulüplerde. A1-A2 komple Türk hoca çünkü, B seviyelerinde yüzde 50 Türk-yabancı olur. Ama konuşma kulüplerinde yabancı hoca olur mutlaka, kaçırmamaya çalış.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı seebell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce İngiliz Kültür de şimdi de Amerikan Kültür'de (zaten ikisi birbirini kopyalayan kurslar, hatta aynı kitapları kullanıp İngiliz Kültür de Amerikan ingilizcesi gösteriyolar) çalışan bir İngilizce öğretmeni olarak şöyle diyebilirim; beginner dediğin A1 kuru bittiğinde gramer alt yapın oturmuş olucak. Tabi o alt yapının oturması hiç kolay değil, iki derste bir yeni bir gramer yapısı çıkıcak karşına. present perfect dahil tüm ana tense leri o kur içinde görüceksin, düzenli çalışmazsan kur sonunda aklın çok karışır. İleriki kurlarda kelime düzeyi zorlaşıcak gitgide, daha ağır kelimeler çıkıcak. Tense lerde de daha karmaşık formlarını görüceksin. A1-A2 bu şekilde geçer kelimeler çok ağırlaşmadan. B1-B2 de direk kelimeler can sıkıcı olucak, deyimler, phrasal verb denen gıcık gereksiz kalıplar çıkıcak bol bol. Ama kesinlikle kolay değil, dil öğrenimi ilerledikçe zorlaşır, sadece alt yapı aşamasını atlatmış olursun Öyle yani. Çalışırsan hiçbir kur zor gelmez, ödevlerini yap hocalarını dinle uslu bir öğrenci ol yeter Bir de konuşma kulüpleri olur mutlaka, onlara katılmaya çalış. Konuşma geliştirmek için tek fayda o kulüplerde. A1-A2 komple Türk hoca çünkü, B seviyelerinde yüzde 50 Türk-yabancı olur. Ama konuşma kulüplerinde yabancı hoca olur mutlaka, kaçırmamaya çalış.
    Altyapı oluştuktan sonra diğer seviyeler de aynı doğrultuda çerezlik olmaz mı? Olayı kavramakla alakalı bence her şey.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)