Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deerwood, MN

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Deerwood, MN

arkadaşlar minnesota deerwood'da göl kenarında lodge-resort tarzı bi yer var. garsonluk işi, saatine 7,5 dolar ödüyor, sezon sonunda her saat için +1 dolar bonus var. yani sonuçta saati 8,5 dolara geliyo. bahşiş yok tabi ki.

konaklaması yemek dahil haftada 66,50. verdiği ayrıntılara göre de odalar güzel. apartment demiş, 3er kişilik oda, özel tuvalet, internet erişimi vs.

deneyimli olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim, avantajlı bir iş midir yoksa sıradan mıdır?

bi de kaliforniyada aynı tarz işlerde 10dolar falan verip konaklamayı karşılayan yerler de gördüm(tabi yemek dahil mi bilmiyorum, dahildir heralde). Ama saatine 10 dolar verip konaklamayı karşılayan işveren de salak değildir, mutlaka bi bildiği vardır diye düşündüm. hani kaliforniya pahalı falan deniliyor belki tüm ücretler böyledir kaliforniya için, öyle olabilir mi?

gittim gördüm ben diyen varsa yardım etsin lütfen

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

kesinlikle california hakkında doğru düşünüyorsun. california en pahalı eyalet olduğu için verilen ücretlerde ona oranla diğer eyaletlere nazaran yüksek. restaurant işi deyip ardından 7.5 dolar saatlik ücreti var deyince şaşırdım ama tips olmayınca normal dedim. haftalık çalışma saati 50 nin aşağısında değilse çok iyi derim ben. overtime olayı da varsa daha da iyi tabi
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya şöyle kötü bi durum var, ortalama saat 32 denilmiş ve geçen senelerde en çok çalışılmış saat 40 denilmiş. bu genellemeler birebir tutuyor mu genelde? çünkü ben de 40 saat çalışma olanağı olur diye düşünmüştüm bu işi. 40 saatten fazlasında gözüm yok valla.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bence kendine ikinci bir işi şimdiden düşün ayrıca onlar 32 saat demişlerse bil ki bu 40 saate çıkmaz ama 32 nin altına iner. Kesin konuşmuyorum ama geneli böyle.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmm eyvallah hocam saol. mekan göl kenarında şehirden biraz uzak olacaktır heralde ama inşallah ikinci iş zor olmaz. tabi zor görünüyo biraz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Dediğin gibi göl kenarında bi yerse zor olabilir belki:S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yaz Aylarında bile soguk olabilen bi yermıs mınnesota..Bnde bu yazın mınnesota yaada coloradoya gıdıorum nıye oralara gıdıorum bnde bılmıorum colorada yozgat
    minnesota rize benzetmesını yaptılar sureklı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks