Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yosemitee

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yosemitee

yeni konu acarak fazlalık yaratmak istemesdim ama sormak istedigim sey su ki yosemiteye giden var mı?? ben 3 temmuz da ucuyorum ve yalnızım vazgecmek üzereyim cok büyük kaygı yasıyorum sınav telası ve ucus korkusu bir araya geldi bildiim kimse yok yosemiteye giden sirketten sadece bnm (

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kimse yok sanırım? tanıdıgınız bildiginiz birileri de mi yok kaliforniyaya giden?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bu soruyu sormak ve yardım almak için çok geç kaldın diyebiliirm. uçuşuna 2 gün kala bu kadar insan şu an amerikadayken bu konuyu açman pek faydalı olmayabilir ancak gidenler okursa mutlaka cevap yazacaklardır.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

( insallah gidenlerden okuyan olur yalnız gitmek ve napıcanı bilmemek cok kötü

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yosemitedeyim ama basaramicam cuma evime donuyorum bolece wat bnm icin bi haftalik bi macera oldu sadece aslinda burda insanlar cok yardimsever kime ne sorsam ellerinden geldigince yardim ediyorlar ama dayanamiorum herkes bu soku atlaticami solese de yapamicam. ama herkese tavsiyem bnm gibi ilk haftadan pesetmeyin alisabilirsiniz belki

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

niye yaptin bee biraz daha beklesreydin bizde yosemitedeyiz 9 tane filan turk war burda sikiyorz disimizi tuh be gec gordum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hala burda olabilirsin aslinda eger yardimci olabilecegimiz bir sey olursa ozel mesaj ativer

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

artık tyürkiyede evimdeıim ama ben yosemite de her yere baktım kimse Türk ögrenci tanımadıgını sölei housing officelere de sordum herkese sormayı denedim bulamadım kimseyi

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

work and travel'a katılıp 1-2 haftada evine dönen bir tek sen değilsin. Senin gibi birçok öğrenci aynı şeyi yapabiliyor. Özellikle tek başına gelenler ve şimdiye dek hep ailesiyle beraber yaşamış olan öğrenciler bu programda çok zorlanabilirler. Dedikleri gibi ilk birkaç hafta zor gelebilirdi ancak ondan sonrası güzel olurdu. Özellikle ilk defa Amerika'ya gelecek öğrencilerin ingilizce speaking ve listening becerileri kuvvetliyse burda çok keyifli bir hayat yaşayacakları yüksek olasılık. Dil iyi bilinmedikten sonra iletişim kurmaya çalıştığınız insan sayısı doğal olarak kısıtlı kalıyor ve bu da bazı sıkıntılara yol açıyor. Özellikle tek başına gelen öğrenciler için daha da zor bir durum alabiliyor. Ayrıca work and travel programının eğlence programından çok ağır bir program olduğunu herkes bu sene öğrenmiş oldu. Birçoğumuz belki de hayatındaki ilk işini yapıyor ve ayakları üzerinde durmaya çalışıyor.

Sonuç olarak senin için de 1 haftalık bir Amerika tatili oldu.
    admin (at) turkishwat.net

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    work and travel'a katılıp 1-2 haftada evine dönen bir tek sen değilsin. Senin gibi birçok öğrenci aynı şeyi yapabiliyor. Özellikle tek başına gelenler ve şimdiye dek hep ailesiyle beraber yaşamış olan öğrenciler bu programda çok zorlanabilirler. Dedikleri gibi ilk birkaç hafta zor gelebilirdi ancak ondan sonrası güzel olurdu. Özellikle ilk defa Amerika'ya gelecek öğrencilerin ingilizce speaking ve listening becerileri kuvvetliyse burda çok keyifli bir hayat yaşayacakları yüksek olasılık. Dil iyi bilinmedikten sonra iletişim kurmaya çalıştığınız insan sayısı doğal olarak kısıtlı kalıyor ve bu da bazı sıkıntılara yol açıyor. Özellikle tek başına gelen öğrenciler için daha da zor bir durum alabiliyor. Ayrıca work and travel programının eğlence programından çok ağır bir program olduğunu herkes bu sene öğrenmiş oldu. Birçoğumuz belki de hayatındaki ilk işini yapıyor ve ayakları üzerinde durmaya çalışıyor.

Sonuç olarak senin için de 1 haftalık bir Amerika tatili oldu.
    çok güzel özetlemişsin..
    İlkler her zaman zordur ama biraz sabredebilrseniz bence keyfini sonra alırsınız ..
    1 hafta 1 haftadaır onun da büyük kazanımları vardır..ama keşke biraz sabretseydin..

mantıklı olan her ne kadar Amerikaya dil praktiğimizi geşitirmeye gitsekte önceden listening ve speakingi ilerletmek..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eimden ilk defa ayrılmıstım ve yalnız gitmistim dayanabileceim inanmadıım icin geldim ama evet bnm icin bir haftalık bi amerika tatili oldu .. tatilden cok bir deneyim aslında ve bir haftanın bile yararı oldu gercekten dil konusundaki en büyük sıkıntım akıcı konusamamaktı ve bu bir hafta icinde kendime güvenim geldi dayanabilseydim gercekten cok faydalı olacaktı bnm icin ama kısmet iste pisman deilim gitmis olmaktan ve geri dönmekten basarabilene ve ordaki amacını tamalayana ne mutlu simdiden tebrikler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dayi cok uzuldum bea cedar lodge die bi otelde calisiyorz biz dagin basinda cok bayiyo ama dayanmak lazim nese ben oda temizlemeye deewam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kolay gelsin umarım cok ii bi yaz olur sizin icin alısıp cok ii vakit gecirirsiniz benim en büyük sanssızlıgım yalnız gitmek oldu ve isimi ögrenmeden pes ettim vizem temmuz on a kdr calısmamı engelliodu calısmaya baslayacaım gün ayrıldım yosemiteden ama su an mutluyum türkiye de calısmaya baslıcam benim ögrenciliim bittii icin brz daha sanslıyım belki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks