Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: isten kovuldum !

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Talking isten kovuldum !

Merhabalar 20 gundur usadayim/missouri six fragsta calisiyorum/daha once 1 kez uyar almistim,izinsiz araya ciktigim sonrada isverimle tartistigim icin/ayni gunun gecesinde/bizim burada aksi bir supervisor var onune gelene bagiriyor,bana bagirinca kaldiramadim cvp verdim,sonra trip attim buna,sonra surtustuk bir sekilde,i hate you dedim buna.you determineted dedi/yani kovuldun.sonra bugun gene ilk seferki tutanak gibi,neden bole yaptigimi iceren bir yazi yazdirdilar,savunma niteliginde,imza fln attim yazdim bi seyler yerlerse die.ilk basta kadin bana bagirdi fln dedim,kadin bagirdigini kabul etmiyor.
    nese yuzde 90 ihtimalle kovulcam ,ztn onceden bi uyarim daha vardi.2 gun uzaklastirma verdiler,biz sana 2 gun sonra donup sonucu bildiricez dediler,buyuk ihtimalle kovcaklar ,cunku burda calisirken yemek yedi diye ayni sekilde kovulan bir turk daha var.
    SORUM >
    Benim donus biletim Newyorktan,ciee i aradim ;eger gercekten sen sucluysan is bulamayiz eve donersin dediler,once ucuz yollu bir otel bulmaliyim ama bilmiyorum,netten baktim hic biri ucuz degil.tamamen programim mahfolmus halde suan.evdende cikarcaklar isten atilirsam 2 gun sonra ki ole gorunuyor.Newyorkta restorantlarda is bulabilir miyim,temizlikci bulasikci ne olursa,bi de ucuz otel bilen varsa yazabilir mi newyorkta,kovulursam direk oraya gidicem . tesekkurler
    sucks !

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Kardes sende neden surtusme yaptinki supervisor ile zaten iyi gecinmek zorundasin ...

NYC icin ;
    Lafayette International Hostel : 12$
    AAE Super Eight Hostel New York : 12$
    Jazz on Lenox : 15$
    5th Avenue Spot : 15$
    New York Hostel 99 : 15$
    Jazz on the Villa : 16$
    Explorers House Upper Westside : 17$
    L Hostels : 18$
    The New York Loft Hostel : 20$
    Royal Park Hotel and Hostel : 20$
    Broadway Hotel n Hostel : 20$
    The Wanderers Inn West : 23$

Simdilik bunlar var . www.hostels.com 'dan bakabilirsin . Umarim kovulmazsin bunlarada gezi kisminda ihtiyacin olur . Bol sans .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Kusura bakma ama resmen kaşınmıssın sen. Millet aç, işsiz her yerde iş arıyor sen de ufak bir problemden dolayı işten atılmıssın. Birkac gün iş ara sonra dön Tr ye derim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işte kardeşim bizim ülkemizin acizliği daha doğrusu bu wat programını çıkaranların düşüncesizliği haksız yere atılacaksın belkide ama bana atılmayacaksın gibi görünüyor sen rahat ol eğer tanıdığın yoksa amerikada fazla macera arama Allah korusun oranın sağı solu belli olmaz iş bulman ve rahatlaman ümidiyle.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı numuici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte kardeşim bizim ülkemizin acizliği daha doğrusu bu wat programını çıkaranların düşüncesizliği haksız yere atılacaksın belkide ama bana atılmayacaksın gibi görünüyor sen rahat ol eğer tanıdığın yoksa amerikada fazla macera arama Allah korusun oranın sağı solu belli olmaz iş bulman ve rahatlaman ümidiyle.
    Wat önceki senelerde oldugundan cok cok uzak. Hele krizden dolayı bu sene can cekisiyor. İşciye ihtiyacı olmayan isverenlere zorla isci sattı sponsor sirketler. Zaten bir nevi işci vizesiyle Abd ye giden bizler dikkatli olmamız gerekirken bu sene krizden dolayı isciye ihtiyacı olmayan işverenlere karsı daha da dikkatli olmamız gerekiyordu. Eger Turta İşten atıldıysa bunları dikkate almadıgı icin atılmıstır diye düsünüyorum. Umarım yoluna girer durum...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Bir şeyden daha bahsetmek istiyorum. Work & Travel denince cogu ögrencinin aklına travel, kızlar, eglence, para geliyor. Programın asıl önceliginin work oldugu, gidince orda sorumlu olacagın bir işin olacagı göz ardı ediliyor. Durum böyle olunca giden bazı ögrenciler ya sapıtıp hapse düsüyor, ya işsiz kalıyor, ya eziyet denebilecek cok kötü pozisyonlarda calıstırılıyor, vs vs. Programın bilincinde olup da giden ögrenciler işsiz/evsiz kalma gibi önemli sanssızlık olmazsa zaten programdan eglenerek, para kazanarak, zevkini cıkararak dönüyor. Şirketlerin bir basarısızlıgı da gercekci olmayıp ögrencilere programı dogru anlatamamalarıdır. Pek sanmıyorum ama umarım ilerde bunlar da düzelir...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben gittiğimde boss beni hergün fırçalıyordu sesimi çıkarmadım.idare ettim keşke etseydin sende.neyse olan olmuş...
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum sen direk beni kovun demıissin adamlara
    babanın evi deil ki trip atasın heriflere
    bizim burda da iki tane türk arkadas kovuldu sebebi sadece amerikalı bı calısana lüzumsuz saka yapmak ama akebinde hemen iş buldu sponsor
    neyse gecmıs olsun artık

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı YETO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum sen direk beni kovun demıissin adamlara
    babanın evi deil ki trip atasın heriflere
    bizim burda da iki tane türk arkadas kovuldu sebebi sadece amerikalı bı calısana lüzumsuz saka yapmak ama akebinde hemen iş buldu sponsor
    neyse gecmıs olsun artık
    +1 Ayrıca olay kovulmakla bitmiyor. O işverenler sonraki senelerde Türk ögrenci de istemiyor. Wat ile yaptıgınız her sey sonraki senede gidecek genclerin sansını da düsürüyor. İzinsiz isten ayrılanlar, isten kovulanlar, is yerinde rahatsızlık yaratanlar, ingizlice seviyesi isini yapamıycak kadar düsük ögrenciler bunlar hep tüm Türk ögrenciler icin - puan. Sırf 1-2 Türk hapse düstü, olay cıkardı diye koca holding Türk ögrenci almaktan vazgecti. Bu da en az 200 ögrenciyi isinden etti bu sene. Lütfen programı daha ciddiye alalım derim ben...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bazıları affedersiniz amerikayı randevu ev i sanıyor.gelince ne yaptın kızlarla diyorlar yok işim olmadı deyince ya sen amerikaya boşuna gitmişsin diyorlar.amerikanın ne oldugunu düşünemiyorlar...
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya bilemiycem,ozur fln diledim sonucunu bekliyorum.atarlarsa gene gidip diliycem valla/yazili ozur fln vercem/en bastan issiz kalmak istemiyorsaniz six frags yada bunun gibi buyuk sirketleri secin derim
    sucks !

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes sende neden surtusme yaptinki supervisor ile zaten iyi gecinmek zorundasin ...

NYC icin ;
    Lafayette International Hostel : 12$
    AAE Super Eight Hostel New York : 12$
    Jazz on Lenox : 15$
    5th Avenue Spot : 15$
    New York Hostel 99 : 15$
    Jazz on the Villa : 16$
    Explorers House Upper Westside : 17$
    L Hostels : 18$
    The New York Loft Hostel : 20$
    Royal Park Hotel and Hostel : 20$
    Broadway Hotel n Hostel : 20$
    The Wanderers Inn West : 23$

Simdilik bunlar var . www.hostels.com 'dan bakabilirsin . Umarim kovulmazsin bunlarada gezi kisminda ihtiyacin olur . Bol sans .
    tesekkurler bu sitede neden st.louis sehiri yok anlamadim/
    sucks !

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kötü olmuş. Umarım sonuç senin lehine olmuştur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)