Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Havaalanında oy kullanmak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Havaalanında oy kullanmak

Bayanlar baylar!
    Malum seçim dönemindeyiz ve 12 Haziran öncesi wat'a başlayacak olanlar var(benim gibi). Peki havaalanında oy işlemi nasıl gerçekleşecek? Bunun için ekstra bir yere başvurmak gerekiyor mu? Bilgi sahibi olanlar paylaşabilirse seviniriz...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Adsız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayanlar baylar!
    Malum seçim dönemindeyiz ve 12 Haziran öncesi wat'a başlayacak olanlar var(benim gibi). Peki havaalanında oy işlemi nasıl gerçekleşecek? Bunun için ekstra bir yere başvurmak gerekiyor mu? Bilgi sahibi olanlar paylaşabilirse seviniriz...
    gerekiyordu ama süresi bitti.. Yani eğer o tarihte gideceksen oy kuLLanamayacaksın..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

seçmen kütüğün yurtdışında olmadığından öyle bi olay gerçekleşmeyecek. ayrıca başımızdaki padişahlık sistemi kullanılan oyları manipule ettiğinden oy kullansan dahi pek bir şey değişmeyecek.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca başımızdaki padişahlık sistemi kullanılan oyları manipule ettiğinden oy kullansan dahi pek bir şey değişmeyecek.
    cimbomLu10 bunu beğendi..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cimbomLu10 bunu beğendi..
    keşke beşiktaşlı olsaydın be hocam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kötü oldu bu, bir oy bir oy'dur...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Kötü oldu bu, bir oy bir oy'dur...
    bende aynı fikirdeyim seninLe.. Sırf bu yüzden okuLum 8inde bitiyor oLmasına rağmen 12 haziranı bekLiyorum.. 14ünde de gidiyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sağlık oolsn

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya bir oy bir oy ama

benim beynimi kurcalayan halen daha, çankaya'da oy sandıklarının çöplerden çıkması, çkale ilçelerinde oy sandıklarının gizlice erkenden götürülmesi.. bir oy bir oy olmuyor o zaman işte. bir oy birilerinin oyu haline geliyor.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

ya bir oy bir oy ama

benim beynimi kurcalayan halen daha, çankaya'da oy sandıklarının çöplerden çıkması, çkale ilçelerinde oy sandıklarının gizlice erkenden götürülmesi.. bir oy bir oy olmuyor o zaman işte. bir oy birilerinin oyu haline geliyor.
    son derece hakLısın ama bana göre ama, ben yinede üstüme düşeni yapmak istiyorum bu yüzden bekLeme kararı aLdım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dahili ve harici bedhahlar at koşturuyor diye tavrımızı belli etmekten kaçınırsak o at illelebet koşacaktır arkadaşlar. Çıkmadık candan umut kesilmez durumu yani...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

son derece hakLısın ama bana göre ama, ben yinede üstüme düşeni yapmak istiyorum bu yüzden bekLeme kararı aLdım.
    Ben bu konuda biraz düşüncesizlik ettim sanırsam. Bir alternatifi vardır diye pek umursamadık, yazık...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Dahili ve harici bedhahlar at koşturuyor diye tavrımızı belli etmekten kaçınırsak o at illelebet koşacaktır arkadaşlar. Çıkmadık candan umut kesilmez durumu yani...
    maalesef. bedbahtlar atı aldı üsküdar'ı geçti, halkımızın rengi bu seçimde de malum. bu akşam bilboardlarda "hızlı trene kavuştum" yazan reklamı ve bizim kadınlarımıza dayatılan, gözümüze sokulan tipi görünce daha da sinir oldum.

ben bu atlıların bir yerleri fazlaca ele geçirmesinden dolayı bir şeylerin çok zor değişeceğine inanıyorum. ki o zamanlar da daha gelmedi. eğitim arttıkça, gelişmişlik doğa tahribatı değil okumayla sağlanınca gelecek. zihniyet değişince gelecek. bu zihniyet oyumuzu da çalıyor, oyunlarını da oynuyor çıkarlarına göre.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Haklısın dostum ama savaşmadan kaybetmek bizim yaradılışımıza biraz ters bence. Bak ulu önder ne demiş zamanında:

"Toros Dağları'nın tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem ; bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!"

Eminimki özlediğimiz Türkiye portresine bir gün mutlaka kavuşacağız...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Haklısın dostum ama savaşmadan kaybetmek bizim yaradılışımıza biraz ters bence. Bak ulu önder ne demiş zamanında:

"Toros Dağları'nın tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem ; bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!"

Eminimki özlediğimiz Türkiye portresine bir gün mutlaka kavuşacağız...
    tabii mutlaka. çağdaş, modern, laik bir ülke, özgüveni olan bireylerle.

ben zaten bizim milletimizi hiç anlamıyorum. çanakkale'de savaşan, kurtuluş mücadelesi veren insanların torunları mı bu etrafımızdakiler? 40lı yıllarda balolara giden ananemler nasıl böyle çocuklar yetiştirdi?
    çıkmadık candan umut kesilmez ama.. çıkartılmadık can, ortaya dökülmedik çamaşır kalmadı, hala toplumdan beğeni kazanan insanlar yüzünden..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar konuyu saptırmak yerine havaalanında oy kullanacaklara yardımcı olsanız daha mantıklı olur, böyle devam ederse sayfalarca alakasız yazı olacagı gibi kimseyede yardımcı olunamaz.
    saygılar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı gurme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konuyu saptırmak yerine havaalanında oy kullanacaklara yardımcı olsanız daha mantıklı olur, böyle devam ederse sayfalarca alakasız yazı olacagı gibi kimseyede yardımcı olunamaz.
    saygılar.
    başlık konusuyla ilgili cevap önceki sayfada mevcut

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

saygılar.
    sorunun aLtında cevapLar mevcut...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

başlık konusuyla ilgili cevap önceki sayfada mevcut
    sorunun aLtında cevapLar mevcut...
    sadece bir yorumda cevap var gerisi alakasızca yorumlar,
    önemli olan konu başlıgının altındaki yorumların bütünlük sağlaması , ancak siz halen diretiyosunuz anlam veremedim.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

sadece bir yorumda cevap var gerisi alakasızca yorumlar,
    önemli olan konu başlıgının altındaki yorumların bütünlük sağlaması , ancak siz halen diretiyosunuz anlam veremedim.
    baska veriLcek bi cevap yok cunkü o yüzden tek bi cevap var peşinden de oy versek ne değişicek tarzı bi muhabbet acıLdı devam etti, bidaha yazmayız rahatsız oLduysan sorun değiL yani

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

baska veriLcek bi cevap yok cunkü o yüzden tek bi cevap var peşinden de oy versek ne değişicek tarzı bi muhabbet acıLdı devam etti, bidaha yazmayız rahatsız oLduysan sorun değiL yani
    haklısın muhabbet açıldı gittide bende daha fazla gitmesin diye yorum attım yoksa muhabbet uzar gider tabi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya uzasın hocam konu derin konuş konuş bitmeyecek bişi

konunun cevabı var ya nasılsa. altına da insanlar görüşlerini aktarmış, diğer başlıklarda oldupu gibi. taharet musluğu başlığı var bu sitede herkesin uğradığı, alakasız katkılarda bulunduğu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

haha .t.muslugu bambaşka bir konu abi, konu derin tabiki ama siyasi konular herkesi memnun etmeyebilir

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

ya uzasın hocam konu derin konuş konuş bitmeyecek bişi

konunun cevabı var ya nasılsa. altına da insanlar görüşlerini aktarmış, diğer başlıklarda oldupu gibi. taharet musluğu başlığı var bu sitede herkesin uğradığı, alakasız katkılarda bulunduğu
    hakLısın konu derin konus konus bitmez ancak rahatsız oLan varsa sohbete özeLden devam etmek gerekir kanısındayım diğer basLıkLarda da dediğin gibi aLakasız seyLerde oLuyor ama rahatsız oLan cıkmadığından devam ediyor Birde bu konu baya hassas bi konu ters bi Laf söyLendiğinde forumda gereksiz gerginLik oLabiLir Ben rahatsız değiLim ama rahatsız oLan eLbet cıkacaktır..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hakLısın konu derin konus konus bitmez ancak rahatsız oLan varsa sohbete özeLden devam etmek gerekir kanısındayım diğer basLıkLarda da dediğin gibi aLakasız seyLerde oLuyor ama rahatsız oLan cıkmadığından devam ediyor Birde bu konu baya hassas bi konu ters bi Laf söyLendiğinde forumda gereksiz gerginLik oLabiLir Ben rahatsız değiLim ama rahatsız oLan eLbet cıkacaktır..
    kesinlikle

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

haha .t.muslugu bambaşka bir konu abi, konu derin tabiki ama siyasi konular herkesi memnun etmeyebilir
    ya ben üniversite okuyup hayalleri olup, eğlenmek-öğrenmek amacıyla uzun süre yurt dışında kalacak insanların günümüzdeki siyasi iradeye ortak olduklarını düşünmüyorum. alt başlıklarında tabii herkesi memnun etmeyebilir ama konuşulanlar genel olarak çoğu kişinin onay vereceği cinsten şeylerdi yaftalama, hedef gösterme, ırkçılık, ayrımcılık mevzularına girilmedi

neyse, sorulana cevap da verildiğine göre harbiden başlığın tarihe gömülme aşamasına gelinmiş sanırım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)