Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Havaalanında Karşılama

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Havaalanında Karşılama

Arkadaşlar Gıttık Havaalanına Hep Beraber Bındık Uçaga Uça Gıttı Inecegımız Hava Alanında Durdu şimdii Ne Yaparsınız?hadı Bakalım Ben şaşırırım Mesela Orda Kıme Gıdecem Kım Karsılayacak Benı Bırı Karsılayacakmı Karsılayacaksa Nasıl Tanıyacam Hangı Formu Teslım Edıcem Nedır Neyın Nesıdır Bılmıyorum Bana Bır Yol Gosterın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kımse bana cevap vermeyecekmı hava alanında kım karsılayacak benı ortadamı kalıcam oyle

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum amerikaya ayak bastıgın andan itibaren yalnızsın bence kendini buna göre hazırla
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende mayrland a gıdebılırım beraber gıdelım ya tek yapamam ben hava alanında

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bana uyar takılırız ama bende ilk defa gitcem yaani bende bise bilmiyom

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

al bir de benden yak

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı MaJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    al bir de benden yak
    abi bu akdar tirsmaniza gerek yokh sonucda yurt disina gidiceksiniz tmm da siz ing. bilerek oraya gidiyosunuz ne demilser sora sora bagdatr bulunur bu kadar stres yapacaksanız siz bence hiç wat programna katilmayin cok kotu sonuçlanabilir sizin için :S:S:S

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sagol çok cesaret verdın yanı yahu tam bır cumle ıstıyorum karşılayan olacak mı olmayacakmı ayın kaçında gıdeceksınız pekı bıde hangı ışlerı seçtınız

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya tırsdıhımız bisey yok skyline26 herkes nası bulduyda biz öle buluruz sanırsam ben zaten bisey ögrenmek istemiyom bence böle daha zevkli olur yoqsa herseyi bildikten sonra ne zevk ki kalırki bu işin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

azıcık haklısın sen hangı ışı seçtın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Warmı floridaya yada virginaya gidenyada gitmeyi düşünen

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

maryland benımkı varmı oraya gıden bıde hangı ışlerı seçtınız

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Beni karşılayacaklardı ama geç kalmışlar. Attım kendimi jamaica station'a. Ordaki hanım abla sağolsun yanlış yere yolladı beni. 2 saatlik gezintiden sonra geri döndüğümde sonunda doğru adrese postaladı. Sonuçta kendi başıma vardım oraya. Birde şunu söylemeden geçemiycem:

Arkadaşlar Gıttık Havaalanına Hep Beraber Bındık Uçaga Uça Gıttı Inecegımız Hava Alanında Durdu
    demişsin. Otobüs gibi anlatmışsın beni bi gülme tuttu gece gece.
    Tüm bunların yanında o havaalanına gelmeden önce düğmeye basmazsan o durakta durmayabilir. Mazallah New York'da inecekken New Jersey'e kadar uçar gidersin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

abi bu akdar tirsmaniza gerek yokh
    yok ben tırstığım için değil ; ilk defa gidip hiç bir şey bilmedğim için söyledim.
    =D ne farkedecek eninde sonunda gideceğim yeri bulurum o sorun olmaz benim içinde terk düşündüğüm şey bu resmi işlemler çok fazla ve hiç biri hakkında en ufak bir fikrim yok umarım bi resmiyete takılıp kalmayız orda yok formmuş yok belgeymiş hiç anlamıyorum bu gümrükteki işlemler havalimanında ne verecez ne alacaz ne isteyeecekler ne kontrol edecekler hiç bişi bilmiyorum artık ne isterlerse verecez.
    Konu MaJ tarafından (24-01-2008 Saat 04:09 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

buraya gönünce zaten türkçe olacak. orda ise gümrük diye bir şey yok. Burda yapacağın mülakatın çok kısa bir versiyonunu havaalanında yapacaksın. Belgeleri gösterip geçip gideceksin işte. sonrasında zaten kimse senden pasaport falan sormayacak.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sigara alırken bile pasaport ya da id herneyse soruyolar..(bizim kimliği anlmadıkları için mecbur pasaport ya da isic kartını gösteriyorsun)

karşılama konusuna gelince..genelde şirketler karşılayan olacak diyorlar..ama genelde yalan oluyor..oraya gidince dımdızlak tek başına kalıyorsun..büyük ihtimal seninle oraya gelen Türkler olduğu için beraber kalcağınz yere gidersiniz sorun olmaz o kadar..tek de olsan sora sora bulursun

ah be 4.sınıf olmasam bi daha giderdim hee..bi garip oldum şimdi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

oraya çalışıp gezmeye gidiyosunuz, karşılama olmaması daha iyi bence sonuçta kendi ayakların üzerinde durucan orda.. Biri gelipte elinden tutup senin işlerini yapmıcak hiçbir zaman

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben de bu karşılama konusunu merak ederek şirketime danıştım..işverenle anlaşmana bağlı olduğunu söylediler,eğe işvereninle anlaşırsan ücretsiz karşılamaya geliolarmış veya 20$-30$ civarından bir ücret karşılığında karşılama yapılıyormuş.çok düşük bir olasılıkla kendin buluorsun gideceğin yeri ki senin orda kendı sorunlarını halledebilecek düzeyde ingilizce bilgisine sahip olduğunu düşünüolar..
    mavi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

3 senedir alaskaya gidiyorum beni götüren şirket benimle beraber gidiyor yani bizi bir nevi taşıyor alaskaya kadar yolda maksimum 50 dolar cep harçlığıyla götürüyorlar onunda 20-25 doları vardığımızda cebimizde kalıyor.hatta geçen sene gidişte bazı öğrencilere araba dahi kiralamışlar ama ben şahsen görmedim. bide tatilde otel ve araç kiralama işlerinide hallediyorlar bunu bizzat gördüm .gerçi geçen yaz bazı sorunlar yaşandı kendileriyle alaskada bizlerle ters düştüler uçak biletleriyle ilgili ama sonuçta düşününce en ucuza alaskaya giden yolda para harcamayan hiç kaybolmadan gittik ve dönüp bakınca nekadar şanslı olduğumuda iyi anladım.bu sene tekrar alaskaya gidecem gene onlarla bakalım bu sene nasıl geçecek.Yani sorunun cevabı karşılamayı tahüt edip bunu yapan firmalarda var hatta alaskada 2 firma var bunu iyi yapan.Benim önerim tüm firmaları iyi araştırın tektek gezin ve öyle karar verin.bide uçak bileti için firmanıza güvenmek zorunda değilsiniz gidin kendiniz araştırın.
    Not :sakın firma ismi sormayın söylemek gibi bir niyetim yok. sonra reklam falan derler ben gelemem bu muhabbetlere.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende virginia yı dusunuyorum giden arkadaslar memnun kalmışlar gecen sene..hatta bu senede gidicekler grup halinde..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostlar bu aktarma olayi nasil olur bilmem.Ama sirketlerin sanırım oryantasyonu var bu konuda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bukadar korkmayın aktarmalardan ve yolculuktan. en fazla kaybolursunuz sonra zaten yolunuzu bir şekilde bulursunuz.Sora sora bağdat bulunur demiş atalarımız.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam herkese
    bu karşılama konusu benimde kafamı karıştırıo, sözleşmede biz havaalanında karşılayacaz dio yalnız oraya 10,25pm de ineceim için gecenin o saati birinin geleceğini düşünmüyorum ne kadar gelcez deseler de. daha önce gece varıp karşılanan oldu mu acaba? hayır yok gece olmaz gelmeyiz deseler burdan hotel hostel bişiler bakacam onun için soruyorum. böle bi durumla karşılaşan var mı acaba?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ZATEN bütün uçuşların varış saati 8am-5pm arasında olmayacağına göre demekkti hiç bi zaman karşılayamayacaklar
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

NY JFK ve NJ newark a inecek arkadaşlara 24 saat karşılama hizmeti verilecek bilginize...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

maalesef ohio ya gidiyorum. bi de karşılamayacaz sen gel deseler gitmesi daha kolay 'benim için en azından çok uzak deil gideceğim yer' da böle olunca arada kalıo insan.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı fatih255 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NY JFK ve NJ newark a inecek arkadaşlara 24 saat karşılama hizmeti verilecek bilginize...
    ya abi bizide şöle yol üstünde bırakırsınız dimi
    NC ye gitcez de hani geyhoundlara ve amtraka en yakın istasyonlarına mümkün mü acep?

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

evt bırakırız tabii ancak geliş saati ve tarihini bildirmeniz gerekir onceden!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu wat programinin en buyuk sorunu olsa gerek ozellikle ilk gidecekler icin.Zaten ing malum birde o kadar saat uctuktan sonra bi supriz daha cekilmez.Kendinizi ii hazirlayin isi suprizlere birakmayin derim
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Abi valla ben washington a gidiyorum şirket sağolsun bana washington dulles ve NY hava alanından nasıl ulaşım sağlayacağımı çok güzel anlatan bir belge yollamış. 1 mayısta vize alınca mail attım , uçak bilgilerini yollarsan seni karşılaması için birini ayrlarım dediler eee forum sağolsun uçaktan inip hava alanının kapısına çıkana kadar neler olacak hepsi var burda ( arayın mutlaka bulursunuz ) .... eee herşey yolunda ! bencede fazla kasmaya gerek yok acentenizle iş vereninizle görüşün makul bir yol söylerler zaten herkese iyi şanslar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)