Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkishwat 2012 Ekip Tanıtımı

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Turkishwat 2012 Ekip Tanıtımı

TURKISHWAT 2012 EKİP TANITIMI
    SİTE KURUCUSU : @Shinoda
    - Emre

Bulunduğu Eyaletler : Florida, New York, Virginia, North Carolina, Pennsylvania, New Jersey, Georgia, Maryland, Delaware.

Bilgi : Turkishwat.com'un kurucusu ve web direktörü. Work and Travel alanında 6.senesini tamamlamış, A'dan Z'ye sorularınızı eksiksiz cevaplayabilecek uzman kişilik.
    __________________________________________________ ________________________________

YÖNETİM

Forum Fahri Yöneticisi : @ Fiorex

Forumun düzeninden sorumlu yönetici. Turkishwat.com'a katılımı Kasım 2007'de gerçekleşmiştir.Work and Travel programına 2 kez katılmış,Anadolu Üniversitesi'nden 2009 yılında mezun olmuştur. Mezuniyeti sonrasında da ABD'de çeşitli faaliyetlerde bulunmuştur.Program ile ilgili A'dan Z'ye her konuda bilgi sahibi olmakla beraber özellikle TW Uçuş Hattı kategorisi içerisinde yer alan Uçak Biletleri, Havaalanları ve Aktarmalar, Bagaj Bilgileri ve Bavul Hazırlıkları, Havayolu Şirketleri konularında uzmandır..

Bulunduğu Eyaletler: New York, Florida, Virginia, Minnessota, Delaware, South&North Carolina, Maryland, New Hampshire, Vermont, New Jersey, Georgia, Massachusetts

Forum Yöneticisi : @ Break - Mustafa

Forumun düzeninden sorumlu yönetici. Turkishwat.com'un genel danışmanı. ABD'nin doğusundan batısına ve Alaska' dan Meksikaya bir çok noktada bulunmuş, bilgi sahibi kişilik. Alaska sinirlarinda ne zaman, nasil, ne kadar para kazanilir? gibi sorularda bilgi sahibi. Ege Üniversitesi Tarim Ekonomisi bolumunde ögrenimini devam ettirmekte ve 4. siniftir. Daha once 3 kez WAT programina katilmistir. Stajini Israil'de yapmistir. Onumuzdeki yillarda tekrar SWT Programina katilmayi planliyor.

Bulunduğu Eyaletler : Alaska, Utah, New York, California, Arizona, Nevada, Washington, Tijuana (Meksika), Maine, New Hampshire, Massachusetts, Florida.

__________________________________________________ ________________________________

Forum Yöneticisi : @amadeus35 - Atahan

Forumumuzun 3 yıllık üyesi. Dokuz Eylul Üniversitesi Ingilizce Turizm Isletmeciligi okumakta. Kendisi suan Macaristan'da lisans dercesine devam etmektedir. VA ve cevre eyaletler ile ilgili her turlu konuda uzmandir.

Bulunduğu Eyaletler : VA, NY, NJ, NC, DC

Forum Yöneticisi : @cAv - Musa

Forumun düzeninden sorumlu diger yönetici. Forumumuzun degisilmez uyelerindendir kendisi. Kendisi Dogu Bolgesinde bilgilidir. New England sinirlarinda ne zaman,nasil, ne kadar para kazanilir sorunlarinda bilgi sahibi. Karadeniz Teknik Universitesinde 4. Sinif okumaktadir.

Bulunduğu Eyaletler : New Hampshire, Maine, Massachusetts, Vermont, New York

Forum Yöneticisi : @ozgursum - Ozgur

Forumumuzda 4. senesini doldurmak üzeredir.Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. SWT Programindan sonra ABD'de 1,5 yil sure ile UJ Toys firmasinda staj yapmistir. ABD'nin batı yakası hakkında eşsiz bilgilere sahiptir. Kendisi suan askerdedir. Hayirli tezkereler dileriz.

Bulunduğu Eyaletler : UT, CA,NV,NY,AZ,TX,VA,MD

Forum Yöneticisi : @matador_36 - Kamil

Erciyes Universitesi Elektrik Elektronik 2. Sinif ogrencisidir. Forumumuza en aktif uyelerindendir. Ucak bileti, vize konulari hakkinda tecrubelidir. SWT Programina 3. kez katilacaktir.

Bulunduğu Eyaletler : TX, NJ, NY, DC, MA eyaletlerinde bulunmustur.

TURKISHWAT FORUM YETKILISI

@ Ugur - Ugur

Cukurova Makine Muhendisligi 4. sinif ogrencisidir. Bu yil 3. kez SWT Programina katilacaktir. CO,NY,MN,GA,MI eyaletlerinde bulunmustur. Orta Amerika hakkinda essiz tecrubeye sahiptir.

@ ThunderStorm - Mustafa

3 yildir forumumuza uyedir. OR, CA, NY, NV, OH, IL, PA, WV, NJ, MD, DE Eyaletlerinde bulunmuştur. Bati bolgesi hakkinda essiz bilgilere sahiptir.Firat Universitesi 4. sinif ogrencisidir.

TURKISHWAT DANIŞMANLARI

@ skyline26 - Yasin

Forumumuzun 5 senelik uyesidir. Lisans ogrenimini Eskisehir'de devam ettirmektedir.

@Tempus
    - Recep

Forumumuzda 3. yılını dolduran üyelerimizdendir. Ege Üniversitesi 2. Sinifta ogrenim gormektedir.Work and Travel programına 3. kez katılacaktir. Amerika’da kuzeydogudaki yerler hakkinda ayrintili bilgi sahibidir. OH,NY,IL,MA,PA,RI eyaletlerinde bulunmustur. En cok tercih edilen Cedar Point isyeri hakkinda bilgilidir.

Ayrıca tüm danışmanlarımız, vize, pasaport, DS formları gibi konularda tam donanımlı olmakla beraber Work and Travel ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruyu detaylı bir şekilde cevaplayabilecek düzeyde bilgiye sahiptirler.

Forumumuzda misyonunu en iyi sekilde tamamlamis olan ayhn, Roma, aalpinistt, fubar, focus ve gskapun adli uyelerimize ustun hizmetlerinden dolayi tesekkurlerimizi sunuyoruz.

TURKISHWAT.COM

Güncellenecektir

Konu break tarafından (20-02-2012 Saat 03:27 AM ) değiştirilmiştir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Aramıza yeni katılan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Sorumluluk alma vakti geldi Yetkilerini devreden eski ekip arkadaşlarımıza da üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ekip sağlam başarılar beyler. Güneyle ilgili Texas, Louisiana, Arkansas, Tennessee, Alabama, Georgia ve özellikle de Mississippi ile Florida da sormak istedikleriniz olursa özel mesajla cevaplandırabilirim. Zira bizden geçti artık foruma giremiyorum diğer birçok işimin yoğunluğundan dolayı ama bu forumun yeri başkadır o yüzden yardımcı olabileceğim konular olursa inanın ben de sevinirim.
    Herkese iyi günler...

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Eski yöneticilere ben de teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni gelen arkadaşlara da başarılar dilerim we have work to do guys

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yeni yöneticilere başarılar diliyorum... Ben de uzun zamandır takip edemiyordum rütbem emekli watci olmuş o derece =) . Yeni sezonda herkese bol paralı, bol gezmeli, bol ingilizceli WATlar dilerim.
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

BannedUser
    Guest

Her konuda hakkettiklerine inandıgım Ugur ve Thunderstrom yeni gorevleriniz hayırlı olsun.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tesekkürlerimi bir borc bilirim ve elimden geldigince tüm aktif olacagıma ve herkeze elimden geldigince yardım edecegime forum yöneticilerinin yüzünü kara cıkarmayacagıma yemin ederim and gibi oldu biliyorum ama içimden geldi herkeze kolay gele
    FORZA ES-ES

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Herkese teşekkürler,umarım 1 kişinin bile wat sürecini sorunsuz atlatmasında bizimde katkımız olur..Herkese görevinde başarılar dilerim..

Tecrübe Puanı
    10

Yeni gorevde herkese basarilar diler, iyi WAT'lar dilerim. Eski yonetici, yetkili ve danisman arkadaslara da tesekkurlerimi iletiyorum tekrar. Herkese hayirli olsun, forum @Fiorex'in gelmesi tekrar canlanacak ve duzenlenecek. Izlemeye devam edin.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni yöneticilere başarılar diliyorum... Ben de uzun zamandır takip edemiyordum rütbem emekli watci olmuş o derece =) . Yeni sezonda herkese bol paralı, bol gezmeli, bol ingilizceli WATlar dilerim.
    emekli oldun tabi expediadan bilet kovaladığın günleri bilirim
    Somethings never changes..

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı adros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emekli oldun tabi expediadan bilet kovaladığın günleri bilirim
    500$ 'da cok ucuzdu ama ya BA ile.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

500$ 'da cok ucuzdu ama ya BA ile.
    aynen aktarma süresi birazcık sıkıntılıydı ama epeyce insan almıştı o zamanlar yememişti almamıştım bilet, dün gibi hatırlarım
    Somethings never changes..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Sevgili arkadaslarim cok uzun zamandir aranizda olamadim, yillar sonra Fiorex'in soylemesinin ardindan siteye giris yaptim. Gercekten bu ortami cok ozlemisim, oncelikle eski dostlarima ve sonrasinda siteye yeni uye olan butun arkadaslarima sevgilerimi sunuyorum. Bundan sonra cok daha sik ziyaret edip, yorumlarimi paylasicam. Unutmayin beni

Yeto

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı YETO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaslarim cok uzun zamandir aranizda olamadim, yillar sonra Fiorex'in soylemesinin ardindan siteye giris yaptim. Gercekten bu ortami cok ozlemisim, oncelikle eski dostlarima ve sonrasinda siteye yeni uye olan butun arkadaslarima sevgilerimi sunuyorum. Bundan sonra cok daha sik ziyaret edip, yorumlarimi paylasicam. Unutmayin beni

Yeto
    Hosgeldin yazilarini bekliyoruz hemsehrim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)